WiFi контролер Hunter HCC-800-PL 8-38 зон полива

5
12
Акція
Новинка
Модель: HCC-800-PL
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Сучасний контролер поливу Hunter HCC-800-PL є модернізованою версією популярних таймерів ICC2 для іригаційних систем з ширшим функціоналом. Підходить для об'єктів промислового призначення великої площі з кількістю зрошув...
Читати далі...
В наявності
38 843.00 грн-33 % 25 884.98 грн

Сучасний контролер поливу Hunter HCC-800-PL є модернізованою версією популярних таймерів ICC2 для іригаційних систем з ширшим функціоналом. Підходить для об'єктів промислового призначення великої площі з кількістю зрошувальних зон - від 8 до 38. Блок управління має вбудований вай-фай модуль із програмним забезпеченням Hydrawise для віддаленого контролю за автополивом.

Відмінні характеристики таймера поливу з вай-фай HCC-800-PL:

Ця модель HCC може контролювати від 8 до 38 зон і ефективно управляти будь-якими двома станціями одночасно. Зручний модульний дизайн контролера дозволяє швидко розширювати його можливості за допомогою таких же модулів виведення на 4, 8 або 22 станції, які використовуються в контролерах ICC2. Завдяки оснащенню нового покоління від Hunter HCC-800-PL користувач може: керувати поливом з телефону, економічно витрачати воду, знизити трудовитрати, оперативно виявляти та усувати будь-які поломки в системі, отримати хороший урожай, створити для рослин комфортний мікроклімат для зростання та розвитку. З іншого боку, в зв'язку з наявністю роз'єму SmartPort® з попередньо підключеною проводкою, контролер HCC також сумісний з пультами дистанційного керування ROAM/ROAM XL від Hunter. Вони дають можливість швидко та надійно керувати роботою системи вручну на великих відстанях без використання смартфона.

Технічні характеристики моделі HCC-800-PL:

 • Вбудований в контролер міліамперметр виявляє несправності проводки, що в свою чергу спрощує процедуру їх усунення.
 • Використовуючи витратомір HC, установка якого не потребуватиме особливих зусиль, Ви зможете точно контролювати параметри потоків, уникати надмірної витрати води та погіршення стану рослин. 
 • Сам контролер виготовлений з пластику
 • Корпус виготовлений з металу, стійкого до корозій та механічних пошкоджень
 • Має кольоровий сенсорний дисплей з діагоналлю 8 см, який дозволяє легко програмувати пристрій через панель керування
 • Ця модель має настінний спосіб встановлення, її можна монтувати поза приміщенням

Докладніше про багатофункціональність блоку керування Hunter HCC-800-PL. Керувати автополивом за допомогою контролера можна кількома способами:

 1. ручний режим (сенсорний дисплей, 8 см діагональ);
 2. онлайн з телефону через програму, браузер;
 3. ручний через підключення пульта дистанційного керування (ROAM/ROAM XL через роз'єм SmartPort).

Полив з використанням HCC-800-PL розрахований на 6 пусків за 6 тимчасовими програмами. Контролер має вихід включення головного клапана, і навіть для реле пуску насосного устаткування. До двох роз'ємів можна підключити надчутливі датчики погоди. Програмні можливості HCC-800-PL:

 • одночасне керування двома станціями;
 • підключення до гідрометеостанцій, збирання інформації про зміни погодних умов, коригування режимів зрошення на основі отриманих даних (Predictive Watering);
 • функція тимчасової затримки поливу по окремих зонах або на всій ділянці;
 • установка циклів зрошення за окремими секторами в секундах, хвилинах, годинах.

Розбиття на цикли дозволяє правильно розподіляти воду на об'єктах зі складним ландшафтом, перепадами рівня ґрунту тощо. Таким чином, зайва волога під час зрошення не збиратиметься в низинах. Ця функція також підходить для тих ділянок, де переважно є ґрунти з глиною. 

При замовленні обладнання Хантер у офіційного представника клієнт отримує гарантію від виробника - 2 роки.

Характеристики
Тип установки Снаружи помещения
Питание Сеть (220V)
Количество зон полива 8-38 (модульные)
Количество программ 6
Запусков на одну программу 36
Время работы зоны полива от 0 до 4 часов (с шагом в 1 минуту)
Подсветка экрана Есть
Поддержка модуля Wi-Fi Есть
Беспроводное подключение WiFi
График полива 365-дневный календарь, полив с интервалом или полив по четным / нечетным дням Рациональный полив на основании погодных условий с регулировкой Predictive Watering™ Фиксированное расписание с поливом на основании данных прогноза температуры, осадков, влажности и скорости ветра Хранение схем полива и ландшафта в сети Мониторинг потока при установке факультативного счетчика скорости потока. Оповещения об избыточной или недостаточной скорости потока и отчеты о расходе воды по зонам Отслеживание данных до 5 метеостанций для информации о погодных условиях в данной местности
Степень защиты IP55
Высота 30,5 см
Ширина 35 см
Глубина 12,7 см
Гарантия 5 лет
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари