Регулятор тиску Hunter ACCU-SYNC AS-20

5
12
Акція
Модель: ACCU-SYNC-AS-20
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Регулятор тиску Hunter ACCU-SYNC AS-20 дозволяє заощаджувати воду та подовжує термін служби системи орошення. Заощадження води досягається завдяки встановленню оптимального тиску для кожної зони поливу, виходячи з встано...
Читати далі...
В наявності
3 234.00 грн -25 % 2 425.50 грн

Регулятор тиску Hunter ACCU-SYNC AS-20 дозволяє заощаджувати воду та подовжує термін служби системи орошення. Заощадження води досягається завдяки встановленню оптимального тиску для кожної зони поливу, виходячи з встановленого поливного обладнання та особливостей експлуатації. З точки зору надійності, Accu Sync не має аналогів. Виготовлений з армованого скловолокном нейлону, він придатний для експлуатації в складних умовах. Accu Sync допоможе підвищити ефективність поливу ділянки.

Accu Sync є простим регулятором тиску, сумісним з будь-яким електромагнітним клапаном Hunter. Моделі з фіксованим тиском Accu Sync підбираються конкретно під використовуване ірригаційне обладнання і можуть бути швидко та легко встановлені на клапан. Даний варіант ACCU-SYNC AS-20 працює з регульованим тиском 1,4 бар. Ідеально підходить для систем крапельних трубок з точковими джерелами.

 

Робочі характеристики

Висота з соленоїдом: 8 см

Фіксований тиск: 1,4 бар;

Необхідний перепад динамічного тиску: 1 бар; 100 кПа (15 PSI)

Використовується спільно з фіксуючими електромагнітними клапанами змінного та постійного струму

Працює з соленоїдами 9В та 24 В.


Підходить до всіх клапанів Hunter.

Характеристики
Рекомедований робочий тиск 1,4 бар
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!