Обмін товару та поверення

Згідно з політикою повернення товару, ви маєте право повернути товар протягом 14 днів з моменту його придбання.

  • Повернення здійснюється на склад Нової Пошти, для чого вам потрібно повідомити про це нашого менеджера за телефоном або електронною поштою, які зазначені на сторінці Контакти.
  • При поверненні товару, ви повинні передати його в відділення Нової Пошти за адресою: Київ, відділення №18 (вул. Молодогвардійська, 22), на ім'я Дворський Євген Григорович (інтернет-магазин), тел. +380509998688.
  • Повернення коштів здійснюється на картку Приват або на картку іншого банку. Важливо, що повернення грошей здійснюється виключно особі, яка здійснювала оплату, і ПІБ повинні відповідати покупцеві.
  • Перевіряючи посилку разом із працівником кур'єрської служби або кур'єром, ви автоматично погоджуєтесь з якістю та комплектацією товару. У випадку пошкодження товару, ми просимо зробити фото негайно відразу в відділенні кур'єрської служби або в присутності кур'єра.

Якщо ви хочете здійснити часткове повернення, ви оплачуєте замовлення повністю, оформляєте повернення і надсилаєте його нам. Гроші будуть повернуті після повернення товару в магазин протягом 3 робочих днів. Згідно з Законом "Про захист прав споживачів", ми повернемо вам гроші не пізніше, ніж через 7 днів після прибуття посилки на склад магазину. Вартість повернення товару ви оплачуєте самостійно. Будь ласка, зберігайте квитанцію про оплату витрат на повернення для отримання відшкодування.