Регулятор тиску Hunter ACCU-SYNC AS-30.

5
12
Акція
Модель: ACCU-SYNC-AS-30
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Регуляція тиску дозволяє заощаджувати воду та продовжує термін служби системи поливу. Економія води досягається шляхом встановлення оптимального тиску для кожної зони поливу, виходячи з встановленого в ній поливального о...
Читати далі...
В наявності
3 234.00 грн -25 % 2 425.50 грн

Регуляція тиску дозволяє заощаджувати воду та продовжує термін служби системи поливу. Економія води досягається шляхом встановлення оптимального тиску для кожної зони поливу, виходячи з встановленого в ній поливального обладнання та особливостей експлуатації. З точки зору надійності, Accu Sync не має аналогів. Виготовлений з армованого скловолокном нейлону, він придатний для експлуатації в складних умовах. Accu Sync допомагає підвищити ефективність поливу ділянки.

Accu Sync є простим регулятором тиску, сумісним з будь-яким електромагнітним клапаном Hunter. Моделі з фіксованим тиском Accu Sync підбираються спеціально під використовуване ірригаційне обладнання і можуть бути швидко та легко встановлені на клапан. Дана модель ACCU-SYNC AS-30 працює з регульованим тиском 2,1 бар; 210 кПа. Ідеальний варіант для систем розпилювачів.

 

Робочі характеристики:

 

Висота з соленоїдом: 8 см

Фіксований тиск: 2,1 бар;

Необхідний перепад динамічного тиску: 1 бар; 100 кПа (15 PSI)

Використовується разом з фіксуючими електромагнітними клапанами змінного та постійного струму

Працює з соленоїдами 9 В та 24 В

 

Підходить до всіх клапанів Hunter.

Характеристики
Рекомедований робочий тиск 2,1 бар
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!