Купить Регулятор тиску Hunter ACCU-SYNC AS-70

5
12
Акція
Модель: ACCU-SYNC-AS-70
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Регулятор тиску Hunter ACCU-SYNC AS-70 дозволяє економити воду та продовжує термін служби системи поливу. Економія води досягається шляхом установки оптимального тиску для кожної зони поливу, враховуючи встановлене в ній...
Читати далі...
В наявності
3 234.00 грн -25 % 2 425.50 грн

Регулятор тиску Hunter ACCU-SYNC AS-70 дозволяє економити воду та продовжує термін служби системи поливу. Економія води досягається шляхом установки оптимального тиску для кожної зони поливу, враховуючи встановлене в ній поливне обладнання та особливості експлуатації. З точки зору надійності, Accu Sync не має аналогів. Виготовлений з армованого скловолокном нейлону, він підходить для експлуатації в складних умовах. Accu Sync допомагає підвищити ефективність поливу ділянки.

Accu Sync є простим регулятором тиску, сумісним з будь-яким електромагнітним клапаном Hunter. Моделі з фіксованим тиском Accu Sync підбираються спеціально для використовуваного ірригаційного обладнання і можуть бути швидко та легко встановлені на клапан. Даний варіант ACCU-SYNC AS-70 працює з регульованим тиском 4,8 бар; 480 кПа. Ідеально підходить для великих систем поливу з високими вимогами до тиску.

Робочі характеристики:

  • Висота з соленоїдом: 8 см
  • Фіксований тиск: 4,8 бар;
  • Необхідний перепад динамічного тиску: 1 бар; 100 кПа (15 PSI)
  • Використовується разом із фіксуючими електромагнітними клапанами змінного та постійного струму
  • Працює з соленоїдами 9 В та 24 В

Підходить до всіх клапанів Hunter.

Характеристики
Рекомедований робочий тиск 4,8 бар
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!