Регулятор тиску Hunter ACCU-SYNC AS-ADJ

5
12
Акція
Хіт
Модель: ACCU-SYNC-AS-ADJ
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Регулювання тиску дозволяє економити воду та продовжує термін служби системи поливу. Економія води досягається завдяки налаштуванню оптимального тиску для кожної зони поливу, враховуючи встановлене в ній поливне обладнан...
Читати далі...
В наявності
3 234.00 грн -25 % 2 425.50 грн

Регулювання тиску дозволяє економити воду та продовжує термін служби системи поливу. Економія води досягається завдяки налаштуванню оптимального тиску для кожної зони поливу, враховуючи встановлене в ній поливне обладнання та особливості експлуатації. Accu Sync є простим регулятором тиску, сумісним з будь-яким електромагнітним клапаном Hunter. Модель з регульованим тиском Accu Sync дозволяє налаштовувати необхідний тиск для зони у діапазоні від 1,4 до 7 бар (150 до 700 кПа). З точки зору надійності, Accu Sync не має аналогів. Виготовлений з армованого скловолокном нейлону, він придатний для експлуатації в складних умовах. Accu Sync допоможе підвищити ефективність поливу ділянки.

Дана модель: ACCU-SYNC AS-ADJ може регулювати тиск у межах 1,4–7,0 бар; 140–700 кПа. Це зроблено для забезпечення повної персоналізації системи.

Робочі характеристики:

  • Висота з соленоїдом: 8 см
  • Регулювання тиску: 1,4 - 7 бар; 150 - 700 кПа
  • Максимальний тиск: 10 бар; 1000 кПа
  • Необхідний перепад динамічного тиску: 1 бар; 100 кПа (15 PSI)
  • Використовується разом із фіксуючими електромагнітними клапанами змінного та постійного струму
  • Працює з соленоїдами 9 В та 24 В

Підходить для всіх клапанів Hunter.

Характеристики
Рекомедований робочий тиск 1,4 – 7,0 бар
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!