Сопла для поливу Hunter LCS-515

Акція
Хіт
Новинка
Модель: LCS-515
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Для забезпечення поливу вузьких ділянок зелених насаджень, компанія Hunter пропонує широкий спектр високоефективних насадок для поливу бічної смуги з фіксованим сектором дії. Насадки для поливу бічної смуги забезпечують ...
Читати далі...
В наявності
95.89 грн-17 % 80.00 грн

Для забезпечення поливу вузьких ділянок зелених насаджень, компанія Hunter пропонує широкий спектр високоефективних насадок для поливу бічної смуги з фіксованим сектором дії. Насадки для поливу бічної смуги забезпечують точне покриття прямокутних ділянок, а асортимент продукції включає насадки для поливу правих та лівих смуг, центральних та кутових ділянок, а також два варіанти для бічних смуг. Насадки Hunter для поливу бічної смуги виготовляються з тих самих матеріалів і мають таку ж міцну конструкцію, як і інші продукти Hunter. Вони забезпечують надійний та стійкий до впливу поривів вітру полив ділянок зі складною конфігурацією.

У лінійці спеціальних форсунок PRO від Hunter сопло LCS-515 має зрошувану ділянку у вигляді смуги з кінцевої точки розмірами 1,5 на 4,5 м. Вся серія збирається на високоточному обладнанні з якісних матеріалів та запроектована для використання навіть у найважчих умовах. Розпилення води здійснюється краплями середнього розміру, здатними чинити опір здуванню і забезпечувати стабільну норму зрошення для системи автоматичного поливу. Однією з головних переваг LCS-515 є сумісність з усіма популярними віяловими дощувачами. Колір сопла – синій.

Особливості смугових сопел:

  • Спеціально розроблені для точного покриття вузьких ділянок
  • Створено для поливу площ з нестандартною конфігурацією
  • Вироби розраховані на експлуатацію у складних умовах
Характеристики
Витрати води 0,10 – 0,16 м3/ч
Тип Сопло
Радіус зрошення 1,2 х 4,5 м прямоугольник
Рекомедований робочий тиск 1,0 – 2,5 бар
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари