Форсунка Hunter MP LCS515

Акція
Хіт
Новинка
Модель: MP LCS515
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Форсунка поливу Hunter MP Rotator прямокутник є найпопулярнішим високоефективним рішенням серед усіх, що присутні на ринку сьогодні. Вона забезпечує економію води до 30% (у порівнянні з традиційними розпилювальними ф...
Читати далі...
В наявності
520.30 грн-21 % 412.00 грн

Сектор полива ротатор Hunter mp LCS 515

Форсунка поливу Hunter MP Rotator прямокутник є найпопулярнішим високоефективним рішенням серед усіх, що присутні на ринку сьогодні. Вона забезпечує економію води до 30% (у порівнянні з традиційними розпилювальними форсунками). MP Rotator є оптимальним варіантом, який забезпечує розумне, швидке та ефективне поливання. Тепер, завдяки наявності двох варіантів інтенсивності поливу у поєднанні з найширшим діапазоном дії радіусу, ви можете проектувати та керувати вашою системою поливу, враховуючи особливості конкретного ландшафту, з опорою на традиційну надійність найкращих насадок MP Rotator в цій галузі. Завдяки тому, що показники її продуктивності, забезпечувані Hunter Industries, незмінно підтверджуються протягом вже 10 років, насадка MP Rotator відноситься до високоефективних продуктів, які користуються на ринку найбільшим довір'ям.

Дана форсунка - Hunter MPLCS515 - це якісна форсунка від американського виробника Hunter, призначена для створення бічної полоси зрошення з лівого боку з діапазоном дії радіусом від 1,5 до 4,6 метра. Характеристики:

  • Функція подвійного висування захищає розпилювач від потрапляння зовнішніх забруднень
  • Висока рівномірність розподілу води гарантує здоровий вигляд ділянки при максимальній ефективності поливу

Додаткові функції:

  • Вітростійка багатолучева технологія запобігає утворенню водяного туману.
  • Знімний сітчастий фільтр запобігає забрудненню розпилювача.
  • Кольорова маркування для полегшення процесу ідентифікації.
Характеристики
Витрати води 0,04 – 0,06 м3/ч
Тип Ротатор
Радіус зрошення 1,5 – 4,6 м
Сектор зрошення полоса из левого угла
Рекомедований робочий тиск 1,7 – 3,8 бар
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!