Купить Фільтр дисковий Irritec 1 1/2″ НР до 20 м³/ч, ступінь очистки 130 мкм

5
12
Акція
Хіт
Модель: ФЛРИРТ1 1/2
Виробник: Irritec
0
Скорочений опис
Фільтр дисковий Irritec Дискові фільтри Irritec призначені для більш глибокої фільтрації. Вони складаються з корпусу та фільтруючого елемента у вигляді набору щільно стиснутих тонких дисків з радіальними канавками. Во...
Читати далі...
В наявності
1 630.00 грн -30 % 1 141.00 грн

Фільтр дисковий Irritec

Дискові фільтри Irritec призначені для більш глибокої фільтрації. Вони складаються з корпусу та фільтруючого елемента у вигляді набору щільно стиснутих тонких дисків з радіальними канавками. Вони поєднують надійність та найменшу вартість обслуговування. Використовуються для видалення неорганічних та органічних частинок.

Ефективний та продуктивний дисковий фільтр для системи поливу добре справляється з дрібними механічними забрудненнями у воді, що надходять від джерела до обладнання для орошення. Легкий монтаж дозволяє встановити його за кілька хвилин, завдяки наявності зовнішньої різьби для підключення та надійному корпусу, виготовленому з міцного пластику. Максимальне споживання системи поливу повинно бути менше пропускної здатності фільтра, щоб забезпечити необхідну продуктивність фільтра.

Механізм фільтрації цього дискового фільтра базується на пропусканні води через спеціальні щільно прилягаючі пластини з невеликими прорізами, через які проходить вода, але більші забруднення задержуються. З плином часу механічні забруднення, що накопичилися у колбі фільтра, потребують видалення - для цього необхідно розібрати і очистити фільтруючий елемент. Також слід враховувати, що фільтр має технологічний кришка для зливання води або повітря з системи поливу.

Технічні характеристики:

  • Степінь фільтрації: 130 мкм;
  • Максимальний тиск при 20°С: 8 бар;
  • Розхід: 20 м³/год;
  • Площа фільтрації: 500 см²;
  • Робоча температура: 40°-50°С;
  • Матеріал корпусу: поліпропілен;
  • Колір: чорний;
  • Виробник: Irritec.
Характеристики
Пропускна здатність 20 м³/ч
Різьба підключення 1.1/2″ НР
Ступінь фільтрації в МКМ 130
Тип Дисковый
Довжина 26 см
Рекомедований робочий тиск 0,5-8 Bar
Висота 21 см
Ширина 14 см
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!