Купить Фільтр дисковий Irritec 1 1/4″ до 10 м³/ч, ступінь очистки 130 мкм

Акція
Хіт
Модель: ФЛРИРТ1 1/4
Виробник: Irritec
0
Скорочений опис
Фільтр дисковий Irritec призначений для більш глибокої фільтрації. Він складається з корпусу та фільтруючого елемента у вигляді набору щільно стиснутих тонких дисків з радіальними канавками. Вони поєднують в собі надійні...
Читати далі...
В наявності
923.00 грн0 % 923.00 грн

Фільтр дисковий Irritec призначений для більш глибокої фільтрації. Він складається з корпусу та фільтруючого елемента у вигляді набору щільно стиснутих тонких дисків з радіальними канавками. Вони поєднують в собі надійність та мінімальну вартість обслуговування. Використовуються для видалення неорганічних і органічних частинок.

Ефективний та продуктивний дисковий фільтр для системи поливу добре справляється з дрібними механічними забрудненнями у воді, що надходять від джерела до обладнання для орошення. Легкий монтаж дозволяє встановити його протягом кількох хвилин завдяки наявності зовнішньої різьби та надійного корпусу, виготовленого з міцного пластику. Максимальне споживання системи поливу повинно бути меншим за пропускну здатність фільтра - це забезпечить необхідний запас продуктивності фільтра.

Механізм фільтрації даного дискового фільтра базується на пропусканні води через спеціальні щільно прилягаючі пластини з невеликими вдавленнями, через які проходить вода, але задержуються більші забруднення. З плином часу механічні забруднення, що накопичилися в корпусі фільтра, потребують очищення - тоді потрібно їх вилучення шляхом розбирання та очищення фільтруючого елемента. Також слід враховувати, що фільтр має технологічну кришку для спуску води або повітря з системи поливу.

Технічні характеристики:

  • Ступінь фільтрації: 130 мкм;
  • Максимальний тиск при 20°C: 8 бар;
  • Розхід: 10 м³/год
  • Площа фільтрації: 260 см²
  • Робоча температура: 40°-50°С
  • Матеріал корпусу: поліпропілен
  • Колір: чорний
  • Виробник: Irritec
Характеристики
Різьба підключення 1.1/4″ НР
Ступінь фільтрації в МКМ 130
Тип Дисковый
Довжина 22
Рекомедований робочий тиск 0,5-8 Bar
Ширина 10
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!