Купить Фільтр дисковий Irritec 2″ IFYFVGDLM2C0N

5
12
Акція
Хіт
Модель: ФЛРИРТ2
Виробник: Irritec
0
Скорочений опис
Фільтр дисковий Irritec 2″ IFYFVGDLM2C0N Дискові фільтри Irritec розроблені для більш глибокої фільтрації. Вони складаються з корпусу та фільтруючого елемента у вигляді набору щільно стиснутих тонких дисків з радіальн...
Читати далі...
В наявності
1 690.00 грн 0 % 1 690.00 грн

Фільтр дисковий Irritec 2″ IFYFVGDLM2C0N

Дискові фільтри Irritec розроблені для більш глибокої фільтрації. Вони складаються з корпусу та фільтруючого елемента у вигляді набору щільно стиснутих тонких дисків з радіальними канавками. Вони поєднують надійність та найнижчу собівартість обслуговування. Використовуються для видалення неорганічних та органічних частинок.

Ефективний та продуктивний дисковий фільтр для системи поливу, який чудово справляється з дрібними механічними забрудненнями у воді, що надходять від джерела до обладнання для орошення. Легка установка, яка дозволяє встановити його протягом кількох хвилин, передусім завдяки наявності зовнішньої різьби та надійного корпусу, виготовленого з міцного пластику. Максимальне споживання системи поливу повинно бути менше пропускної здатності фільтра - це забезпечить необхідний запас продуктивності фільтра.

Механізм фільтрації даного дискового фільтра базується на пропусканні води через спеціальні щільно прилягаючі пластини, які мають невеликі вкраплення, через які пропускається вода, але задержуються більші забруднення. З плином часу механічні забруднення, які накопичилися в колбі фільтра, потребують видалення - тоді необхідно їх видобути шляхом розбирання та очищення фільтруючого елемента. Також слід врахувати, що фільтр має технологічну кришку для зливу води або повітря з системи поливу.

Технічні характеристики

  • Ступінь фільтрації: 130 мкм;
  • Максимальний тиск при 20°C: 8 бар;
  • Потік: 20 м³/год;
  • Площа фільтрації: 421 см²;
  • Робоча температура: 40°-50°C;
  • Матеріал корпусу: поліпропілен;
  • Колір: чорний;
  • Виробник: Irritec.
Характеристики
Пропускна здатність 20 м³/ч
Різьба підключення 2″ НР
Ступінь фільтрації в МКМ 130
Довжина 26 см
Висота 21 см
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!