Купить Стійка з регульованою крапельницею Irritec 0-40 л/год

Хіт
Новинка
Модель: irritec0-40
0
Скорочений опис
Стійка з регульованим крапельницею Irritec 0-40 л/год Стійка з регульованою крапельницею від Irritec - це пристрій спеціального призначення, який забезпечує полив на 360° градусів. Ви можете самостійно регулювати поті...
Читати далі...
В наявності
29.24 грн

Стійка з регульованим крапельницею Irritec 0-40 л/год

Стійка з регульованою крапельницею від Irritec - це пристрій спеціального призначення, який забезпечує полив на 360° градусів. Ви можете самостійно регулювати потік рідини в межах 0-40 літрів на годину.

Основна сфера застосування - орошення городів, садів і теплиць. Встановлення цієї конструкції забезпечує якісний полив разом із високою продуктивністю. При цьому стійка економна, оскільки регулює подачу рідини.

Крапельниця, встановлена на стійку, є зручною конструкцією, яку можна встановити в будь-якому місці, забезпечуючи якісне орошення. Регульована крапельниця 0-40 л/год від Irritec використовується в тих випадках, коли потік води вимагає періодичної зміни. Це актуально в різні пори року для поливу змінних культур рослин. Крапельницю цього типу також можна використовувати, коли структура майбутньої крапельної системи ще не відома. Цей пристрій призначений для зовнішнього застосування і можна назвати універсальним, оскільки він характеризується високою продуктивністю, яку легко регулювати. Межі регулювання настільки різноманітні, що це дозволяє використовувати конструкцію для будь-яких потреб, навіть в умовах максимально швидкого поливу. Монтаж цього пристрою до рослини дозволяє провести кореневий полив. У комплекті з конструкцією постачається спеціальний адаптер, призначений для додаткового підключення до поливної трубки.Конструкція витримує температурні перепади і є дуже надійною в експлуатації. Завдяки стійкості до впливу негативних факторів, ця стійка з регульованою крапельницею від Irritec є відмінним вибором для забезпечення ефективного і регульованого поливу вашого саду чи огороду.

Характеристики
Водовилив 0-40 л/час
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!