Автономний контролер управління Hunter NODE-200 на 2 зони

5
12
Акція
Новинка
Модель: NODE-200
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Контролер поливу Hunter NODE-200 розроблений спеціально для таких територіальних об'єктів, які не мають прямого підключення до електромережі. Цей таймер має можливість керувати відразу двома зрошувальними зонами. Працює ...
Читати далі...
В наявності
9 365.00 грн-30 % 6 554.04 грн

Контролер поливу Hunter NODE-200 розроблений спеціально для таких територіальних об'єктів, які не мають прямого підключення до електромережі. Цей таймер має можливість керувати відразу двома зрошувальними зонами. Працює від однієї 9-вольтової батареї. При необхідності можна поставити дві батарейки, що в свою чергу збільшить час безперебійного функціонування обладнання.

Інтерфейс та робочі програми блоку управління NODE-200:

Контролери моделі NODE мають водонепроникний корпус. Навіть під час паводків куль управління зберігає свою працездатність (до 3,7 м). Діапазон робочої температури, у якому устаткування може безперебійно функціонувати, становить від - 18 до +66 градусів. Немає необхідності докуповувати додаткові монтажні кріплення або деталі, таймер приєднується безпосередньо до соленоїда головного електромагнітного клапана. Загальний опис NODE-200:

  • має рідкокристалічний дисплей, на якому відображається інформація про включені режими зрошення автополиву;
  • шість кнопок для ручного керування;
  • роз'єм для підключення проводових датчиків погоди або мікроперемикачів;
  • індикатор заряду батареї.

Таймер NODE-200 для управління автополивом має 3 незалежні програми зрошення. На кожну їх можна встановити до 4 запусків включно. Максимальний час безперервної роботи станції складає 6 годин. Опція керування поливом з телефону в даній моделі не передбачена, є лише ручне коригування режимів зрошення. Устаткування підходить для монтажу поза приміщенням на відкритих зонах.

Вбудовані опції таймера поливу хантер NODE-200:

Окрім стандартних програм для управління іригаційними системами, модель контролера на дві поливні зони Hunter NODE-200 має і додаткові опції. Одна з них – Easy Retrieve, яка забезпечує резервне копіювання раніше включених режимів автополиву секторами. Функція сезонного налаштування поливу дозволяє коригувати обсяги подачі води на ділянки без зміни загального плану зрошення. Параметри виставляються у відсотках (50%, 100% та інші).

Додаткові характеристики:

  • Тип корпусу: для встановлення поза приміщенням
  • У даній моделі соленоїд DC у комплектацію не входить, його потрібно замовляти окремо
  • Гарантійний період: 2 роки
Характеристики
Тип установки Зовнішній
Живлення Автономне
Кількість зон поливу 2
Підтримка модуля Wi-Fi Ні
Бездротове підключення Нет
Графік поливу 365-денний календар, полив з інтервалом або полив по парних/непарних днях
Ступінь захисту IP68
Висота 9 см
Ширина 9 см
Глибина 6 см
Гарантія 2 роки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!