Автономний контролер управління Hunter NODE-BT-100-VALVE-B на 1 зону

5
12
Акція
Хіт
Новинка
Модель: NODE-BT-100-VALVE-B
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Контролер поливуHunter NODE-BT-100-VALVE-B - це автономний таймер для контролю за поливом на одну зрошувальну зону, який працює від акумуляторних батарей. Має п'ять різних способів встановлення. Підходить для монтажу на ...
Читати далі...
В наявності
7 050.00 грн -25 % 5 287.50 грн

Контролер поливуHunter NODE-BT-100-VALVE-B - це автономний таймер для контролю за поливом на одну зрошувальну зону, який працює від акумуляторних батарей. Має п'ять різних способів встановлення. Підходить для монтажу на труби, електромагнітні клапани, у коробі або на плоскій поверхні. Функціонал даної моделі ідентичний з опціями, які мають інші конфігуратори серії NODE-BT. Основна відмінність полягає в тому, що в комплекті до NODE-BT-100-VALVE-B  йде клапан PGV-101G і фіксуючим електромагнітним клапаном постійного струму з різьбленням BSP.

Функціональні особливості таймера поливу Hunter NODE-BT (100-VALVE-B):

Конфігуратор NODE-BT-100-VALVE-B для сучасних іригаційних систем підходить для тих об'єктів, які не мають підключення до електричної мережі. Устаткування можна встановлювати на ділянках із невеликою або середньою площею. Це можуть бути сади, теплиці, територія біля будинку, зелені насадження, які використовуються для розподілу земельних секторів, тимчасові об'єкти тощо. Програмні можливості моделі контролера NODE-BT для одного сектора зрошення (VALVE-B):

  • управління поливом з телефону через підключення через Bluetooth, необхідно встановлювати програму;
  • ручне керування (3 кнопки);
  • З незалежних програм;
  • 8 варіантів на вибір пусків за часом;
  • тимчасовий робочий діапазон - від 1 сек до 12 годин;
  • сезонна шкала - налагодження режимів роботи без зміни програм за допомогою корекції обсягів подачі води;
  • зупинка автополиву без вимкнення режимів терміном до 99 днів;
  • захист блоку керування за допомогою пароля.

Максимальна відстань, з якої можна керувати конфігуратором, становить 15 метрів. На самому блоці є колірні індикатори, якими зрозуміло, які режими зрошення включені. Ідентично відображається і заряд батареї. Опція циклів поливу та вбирання вологи підходить для тих ділянок, де є перепади у висоті ґрунту або різний мінеральний склад землі.

Переваги блоку управління поливом NODE-BT-100 моделі VALVE-B:

Додаток дозволяє керувати відразу кількома контролерами одночасно. Всі конфігуратори відображаються на карті. А користувач може отримувати звіти про режими роботи, рівні зарядів батарей, нагадування про їхню заміну. Таймер має водозахисну прокладку для корпусу. Контролер поливу NODE-BT для однієї зони зрошення моделі Valve-B сумісний з іншим обладнанням. До них відносяться різні датчики погоди, дощу, вологості та інші. Підключення зовнішніх приладів дозволяє модернізувати систему іригації, включити додаткові опції.
 

Характеристики
Тип установки Зовнішній
Живлення Автономне
Кількість зон поливу 1
Кількість програм 3
Запусків на одну програму 8
Час роботи зони зрошення від 1 секунди до 12 годин
Підсвітки екрану Немає
Підтримка модуля Wi-Fi Немає
Бездротове підключення Bluetooth
Графік поливу 365-денний календар, полив з інтервалом або полив по парних/непарних днях
Ступінь захисту IP68
Висота 8,9 см
Ширина 8,9 см
Глибина 8,3 см
Гарантія 2 роки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!