Автономний контролер керування Hunter NODE-BT-400 на 4 зони

5
12
Акція
Хіт
Новинка
Модель: NODE-BT-400
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
NODE-BT-400 - це контролер поливу від компанії Hunter, який використовується для контролю за 4 зрошувальними зонами. Обладнання автономного типу, тому не вимагає підключення до електромережі. Працює від кількох акумулято...
Читати далі...
В наявності
10 914.00 грн-28 % 7 871.18 грн

NODE-BT-400 - це контролер поливу від компанії Hunter, який використовується для контролю за 4 зрошувальними зонами. Обладнання автономного типу, тому не вимагає підключення до електромережі. Працює від кількох акумуляторних батарей. Має розширений функціонал, який дозволяє налаштовувати режими іригаційною системою як у ручному режимі, так і віддалено зі смартфона.

Відмінні характеристики блоку керування NODE-BT-400 з віддаленим доступом:

Таймер поливу NODE-BT на 4 зони Hunter має ряд програмних опцій, які допомагають організувати зрошення на ділянці максимально ефективно. У період між сезонами роботу іригаційних систем можна тимчасово призупинити на строк до 99 днів. Також є опція налаштування вже встановлених режимів за сезонною шкалою. Завдяки цій функції можна легко змінювати рівень подачі води. Так, наприклад, жаркої пори року, щоб уникнути дефіциту вологи в грунті рекомендується встановлювати значення 100% і вище. Навесні та восени параметри можна зменшити до 50%.

Функціональні та програмні характеристики:

  • кількість незалежних програм - 3;
  • кількість пусків за часом - 8;
  • робочий часовий діапазон - 1 сек - 12 годин;
  • затримка між робочими станціями для плавного перемикання клапанів або підживлення насоса;
  • сумісність із датчиками погоди.

З однієї програми можна керувати відразу кількома контролерами. Це зручно для великих сільськогосподарських об'єктів, де немає можливості підключення потужних таймерів на велику кількість зон. У програмі відображатимуться:

  • звіти про режими роботи;
  • перенесення режимів з одного конфігуратора на інший;
  • місце розташування контролерів на карті;
  • значення заряду акумуляторних батарей усіх встановлених та підключених таймерів;
  • доступ до звітності щодо роботи іригаційної системи.

Дистанційний контроль через з'єднання Bluetooth дозволяє заощаджувати час на налаштування режимів поливу. Дану модель на 4 станції можна монтувати п'ятьма різними способами. Вони підходять для підключення безпосередньо до труби, електромагнітного клапана, у захисному коробі або на плоскій поверхні. Варто зазначити, що NODE-BT має захист від попадання вологи всередину приладу.

На яких об'єктах можна використовувати таймер поливу NODE-BT-400:

Автономний блок управління на 4 зони від Hunter підходить для тих ділянок, які розміщуються далеко від джерел живлення. До таких об'єктів належать сільськогосподарські угіддя. Також конфігуратори можна використовувати для контролю за автополивом теплиць, саду, парків чи заповідників, тимчасових насаджень, висадки дерев для поділу окремих зон.

Текстовий символ та логотипи Bluetooth® є зареєстрованими товарними знаками, що належать Bluetooth SIG Inc., та будь-яке використання таких знаків компанією Hunter Industries здійснюється за ліцензією.

 

Характеристики
Тип установки Зовнішній
Живлення Автономне
Кількість зон поливу 4
Кількість програм 3
Запусків на одну програму 8
Час роботи зони зрошення від 1 секунди до 12 годин
Підсвітки екрану Немає
Підтримка модуля Wi-Fi Немає
Бездротове підключення Bluetooth
Графік поливу 365-денний календар, полив з інтервалом або полив по парних/непарних днях
Ступінь захисту IP68
Висота 8,9 см
Ширина 8,9 см
Глибина 8,9 см
Гарантія 2 роки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!