Гнучке коліно Hunter SJ-706

Акція
Хіт
Новинка
Модель: SJ-706
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Гнучке коліно Hunter SJ-706 є готовим до монтажу елементом системи поливу, що дозволяє підключити розпилювач до зональної труби або підключити гідророзетку за наявності відповідного перехідника. Однією з численних перева...
Читати далі...
В наявності
153.31 грн -25 % 114.98 грн

Гнучке коліно Hunter SJ-706 є готовим до монтажу елементом системи поливу, що дозволяє підключити розпилювач до зональної труби або підключити гідророзетку за наявності відповідного перехідника. Однією з численних переваг колін Hunter SJ є їх гнучкість під час монтажу - можливість змінювати форму і пристосовуватися до складного рельєфу грунту в залежності від місця установки. Ця можливість доступна завдяки шарнірній конструкції коліна Hunter SJ-706.

Висока надійність гнучкого коліна Hunter досягається за рахунок використання лінійного поліетилену низької щільності під час його виготовлення, що дозволяє працювати в межах допустимих обмежень. Легкий і надійний монтаж, який для забезпечення надійності може бути ущільнений фум-лентою, займає мінімум часу. Залишиться лише правильно підібрати діаметр і довжину коліна Hunter SJ, після чого якісне з'єднання на довгі роки гарантовано!

Характеристики:

  • Довжина з'єднувальної штанги: 15 см;
  • Вхідний отвір першого і другого патрубків: 3/4" х 3/4";
  • Тип різьби: зовнішня.
Характеристики
Різьба підключення 3/4″НР х 3/4″НР
Довжина 15 см
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!