Регулятор тиску Hunter ACCU-SYNC AS-40

5
12
Акція
Хіт
Модель: ACCU-SYNC-AS-40
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Регулятор тиску Hunter ACCU-SYNC AS-40 дозволяє економити воду та продовжує термін служби системи поливу. Економія води досягається шляхом установки оптимального тиску для кожної зони поливу, враховуючи встановлене в ній...
Читати далі...
В наявності
3 234.00 грн -25 % 2 425.50 грн

Регулятор тиску Hunter ACCU-SYNC AS-40 дозволяє економити воду та продовжує термін служби системи поливу. Економія води досягається шляхом установки оптимального тиску для кожної зони поливу, враховуючи встановлене в ній поливне обладнання та особливості експлуатації. З точки зору надійності, Accu Sync не має аналогів. Виготовлений з армованого скловолокном нейлону, він підходить для експлуатації в складних умовах. Accu Sync допомагає підвищити ефективність поливу ділянки.

Accu Sync є простим регулятором тиску, сумісним з будь-яким електромагнітним клапаном Hunter. Моделі з фіксованим тиском Accu Sync підбираються спеціально для використовуваного ірригаційного обладнання і можуть бути швидко та легко встановлені на клапан. Даний варіант ACCU-SYNC AS-40 працює з регульованим тиском 2,8 бар; 280 кПа. Ідеально підходить для насадок MP Rotator та великих лінійних систем крапельного поливу.

 

Робочі характеристики:

Висота з соленоїдом: 8 см

Фіксований тиск: 2,8 бар;

Необхідний перепад динамічного тиску: 1 бар; 100 кПа (15 PSI)

Використовується разом із фіксуючими електромагнітними клапанами змінного та постійного струму

Працює з соленоїдами 9 В та 24 В

 

Підходить до всіх клапанів Hunter.

Характеристики
Рекомедований робочий тиск 2,8 бар
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!