Купить Багатоструйний сопла-баблер Hunter MSBN-10F

Акція
Хіт
Новинка
Модель: MSBN-10F
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Організація прикореневого поливу рослин за допомогою баблера HUNTER MSBN-10F, сприяє правильному розподілу води на ділянці. Тепер Ви можете бути впевнені, що на довіреній їй території в 360° кількість води вийде саме сті...
Читати далі...
В наявності
155.66 грн -28 % 112.26 грн

Організація прикореневого поливу рослин за допомогою баблера HUNTER MSBN-10F, сприяє правильному розподілу води на ділянці. Тепер Ви можете бути впевнені, що на довіреній їй території в 360° кількість води вийде саме стільки скільки потрібно, завдяки чому рослини чи то чагарник, чи дерево почуватимуться добре. Практичність застосування даного баблера, неодноразово доведена на практиці, показала, що багатоструменева підкоренева технологія допомагає захистити грунт від розмивання проявляється при більш агресивних типах зрошення.

Баблер Хантер MSBN-10F після виготовлення проходить ряд гідравлічних тестів на відповідність заявлених виробником параметрів, що гарантує його якість при покупці споживачем. Дане сопло повністю сумісне з зрошувачами HUNTER типу спрей, таким чином, залежно від застосування - Ви зможете визначити найкращий варіант для своєї ділянки.

Характеристики
Витрати води 0,23 м3/ч
Тип Баблер
Сектор зрошення 360º
Рекомедований робочий тиск 1,0 – 4,8 бар
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!