Сопла для поливу Hunter SS-530

Акція
Хіт
Новинка
Модель: SS-530
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Для забезпечення поливу вузьких ділянок зелених насаджень, компанія Hunter пропонує широкий спектр високоефективних насадок для поливу бічної смуги з фіксованим сектором дії. Насадки для поливу бічної смуги забезпечують ...
Читати далі...
В наявності
86.96 грн -8 % 80.00 грн

Для забезпечення поливу вузьких ділянок зелених насаджень, компанія Hunter пропонує широкий спектр високоефективних насадок для поливу бічної смуги з фіксованим сектором дії. Насадки для поливу бічної смуги забезпечують точне покриття прямокутних ділянок, а асортимент продукції включає насадки для поливу правих та лівих смуг, центральних та кутових ділянок, а також два варіанти для бічних смуг. Насадки Hunter для поливу бічної смуги виготовляються з тих самих матеріалів і мають таку ж міцну конструкцію, як і інші продукти Hunter. Вони забезпечують надійний та стійкий до впливу поривів вітру полив ділянок зі складною конфігурацією.

У SS-530 використовується бічна смуга шириною 1,5 метра та довжиною 9 метрів. Крім того, в ній реалізовані всі переваги рядових регульованих і фіксованих форсунок серії і вона також має стандартне, для популярних дощувачів, різьблення. Колір сопла – синій.

Особливості смугових сопел:

  • Спеціально розроблені для точного покриття вузьких ділянок
  • Створено для поливу площ з нестандартною конфігурацією
  • Вироби розраховані на експлуатацію у складних умовах
Характеристики
Витрати води 0,27 – 0,43 м3/ч
Тип Сопло
Радіус зрошення 1,2 х 9,1 м прямоугольник
Рекомедований робочий тиск 1,0 – 2,5 бар
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари