Форсунка Hunter MP SS530

Акція
Хіт
Новинка
Модель: MP SS530
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Форсунка поливу прямокутником Hunter MP SS530 Rotator є найбільш популярним високоефективним рішенням серед усіх представлених сьогодні на ринку. Вона забезпечує економію води до 30% (у порівнянні з традиційними форс...
Читати далі...
В наявності
471.90 грн -25 % 353.93 грн

Сектор полива ротатор Hunter mp ss

Форсунка поливу прямокутником Hunter MP SS530 Rotator є найбільш популярним високоефективним рішенням серед усіх представлених сьогодні на ринку. Вона забезпечує економію води до 30% (у порівнянні з традиційними форсунками-спреєрами). MP Rotator - оптимальний варіант, що забезпечує інтелектуальний, швидкий та ефективний полив. Тепер, завдяки наявності двох варіантів інтенсивності поливу в поєднанні з найширшим діапазоном радіусу дії, ви можете проектувати та керувати вашою системою поливу, враховуючи особливості конкретного ландшафту, покладаючись на традиційну надійність найкращих насадок MP Rotator в цій галузі. Завдяки показникам її продуктивності, які незмінно підтверджуються компанією Hunter Industries протягом вже 10 років, насадка MP Rotator відноситься до високоефективних продуктів, які користуються на ринку найбільшим довір'ям.

Дана форсунка Hunter MP SS530 - це якісна форсунка від американського виробника Hunter, за допомогою якої можна здійснити прямий полив ділянки за допомогою бічної смуги з радіусом дії від 1,5 м до 9,1 м.

Характеристики:

  • Функція подвійного висування захищає розпилювач від потрапляння сміття ззовні
  • Висока рівномірність розподілу води гарантує здоровий вигляд ділянки в поєднанні з максимальною ефективністю поливу

Додаткові функції:

  • Вітроустійлива багатоструменева технологія запобігає утворенню водяного туману.
  • Знімний сітчастий фільтр запобігає забрудненню розпилювача.
  • Кольорове позначення для полегшення процесу ідентифікації.
Характеристики
Витрати води 0,08 – 0,12 м3/ч
Тип Ротатор
Радіус зрошення 1,5 – 9,1 м
Сектор зрошення боковая полоса
Рекомедований робочий тиск 1,7 – 3,8 бар
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!