Форсунка Hunter MP CORNER HT

Акція
Хіт
Новинка
Модель: MP CORNER HT
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Форсунки полива Hunter MP Rotator є найпопулярнішими та високоефективними рішеннями серед усіх, що представлені на ринку сьогодні. Вони забезпечують економію води до 30% (у порівнянні з традиційними форсунками сп...
Читати далі...
В наявності
584.00 грн -25 % 438.00 грн

Сектор полива ротатор Hunter mp Corner

Радиус полива форсунки ротатор Hunter MP Corner

Форсунки полива Hunter MP Rotator є найпопулярнішими та високоефективними рішеннями серед усіх, що представлені на ринку сьогодні. Вони забезпечують економію води до 30% (у порівнянні з традиційними форсунками спрея). MP Rotator - оптимальний вибір, який забезпечує інтелектуальний, швидкий та ефективний полив. Тепер, завдяки наявності двох варіантів інтенсивності поливу в поєднанні з найширшим діапазоном радіусу дії, ви можете проектувати та керувати вашою системою поливу з урахуванням особливостей конкретного ландшафту, покладаючись на традиційну надійність найкращих насадок MP Rotator у цій галузі. Завдяки тому, що показники її продуктивності, забезпечувані Hunter Industries, неухильно підтверджуються вже протягом 10 років, насадка MP Rotator відноситься до високоефективних продуктів, які користуються найбільшим довір'ям на ринку.

Компанія Hunter ретельно тестує свої продукти, щоб гарантувати максимальну продуктивність та надійність. MP Rotator перевершує конкурентні вироби за стійкістю до засмічення, перенапруження та забезпечуємим рівнем точності поливу. Проще кажучи, MP Rotator є універсальним варіантом, який забезпечує оптимальну функціональність.

Hunter MP Corner HT - це якісна форсунка, яка забезпечує повільний струмінь води на заданій ділянці. Ця форсунка безперебійно працює навіть при низькому тиску. Струмінь води, що постачається, стійкий до вітру. MP Corner HT має регульований сектор поливу від 45⁰ до 105⁰ і можливість працювати з усіма моделями MP Rotator в одній зоні зовнішнім різьбленням.

Особливості:

  • Точна норма витрати в будь-якому секторі та при будь-якому радіусі поливу.
  • Функція подвійного виштовхування - тепер бруд не потрапить в сопло.
  • Знімний сітчатий фільтр запобігає потраплянню великих забруднюючих частинок у сопло.
  • Низька витрата води.
  • Стійка до вітру технологія з багатьма струменями.
  • Регульований сектор поливу і радіус.
  • Головною особливістю форсунки Hunter MP Corner HT є зовнішнє різьблення.
Характеристики
Тип Ротатор
Радіус зрошення 2,5 – 4,5 м
Сектор зрошення 45 – 105º
Рекомедований робочий тиск 1,7 – 3,8 бар
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!