Форсунка Hunter MP 815360

Акція
Хіт
Новинка
Модель: MP 815360
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Hunter ротатор MP815 - це новітнє рішення в популярній лінійці Hunter MP800 з сектором поливу 360 (повний круг). Воно забезпечує полив з точним налаштуванням інтенсивності (20 мм/год) на ще більшому радіусі - до ...
Читати далі...
В наявності
471.90 грн -25 % 353.93 грн

Сектор полива ротатора Hunter mp 360

Радиус полива форсунки ротатор Hunter MP 800 815

Hunter ротатор MP815 - це новітнє рішення в популярній лінійці Hunter MP800 з сектором поливу 360 (повний круг). Воно забезпечує полив з точним налаштуванням інтенсивності (20 мм/год) на ще більшому радіусі - до 4,9 м. Завдяки цій особливості MP800 надає розширені можливості для проектування на системному рівні та модернізації існуючих систем.

Радіус поливу раніше випущеної моделі MP800SR складав всього 1,8 м. Зараз, завдяки випуску моделі MP815, лінійка виробів MP800 забезпечує рівномірне покриття ділянок радіусом до 4,9 м з такою ж точністю інтенсивності поливу (20 мм/год).

Hunter є єдиною компанією в світі, що пропонує три варіанти моделей з висувними головками та точним налаштуванням інтенсивності поливу, що надає клієнтам розширені можливості в сфері управління орошенням. Для досягнення максимальної економії води обирайте стандартну модель MP Rotator, яка гарантує низьку інтенсивність поливу (10 мм/год). Цей варіант ідеально підійде для щільних грунтів і допоможе уникнути стікання води на крутих схилах. Використовуйте форсунки MP800 з інтенсивністю поливу 20 мм/год для середньої щільності грунтів, пологих схилів та невеликих ділянок.

 

Завдяки повільному обертанню форсунки утворюються стійкі до впливу вітру струміні, які забезпечують рівномірне покриття всього робочого радіусу з вражаючою рівномірністю. Унікальна функція подвійного висування сприяє підвищенню надійності роботи виробів в реальних умовах експлуатації, запобігаючи потраплянню сміття в сопло. І завдяки наявності всього лише однієї рухомої деталі, форсунка MP Rotator буде надійно функціонувати навіть в найскладніших ситуаціях.

Характеристики:

  • Радіус дії: 1,8–3,5 метри
  • Обертання на 360°
  • Автоматичне регулювання точної інтенсивності поливу сприяє спрощенню конструкції систем поливу і надає їм додаткову гнучкість
  • Функція подвійного висування захищає розпилювач від потрапляння сміття ззовні
  • Висока рівномірність розподілу води гарантує здоровий вигляд ділянки в поєднанні з максимальною ефективністю поливу.

Додаткові функції:

  • Вітроустійлива багатоструменева технологія запобігає утворенню водяного туману.
  • Знімний сітчастий фільтр запобігає забрудненню розпилювача.
  • Кольорове позначення для полегшення процесу ідентифікації.
Характеристики
Тип Ротатор
Радіус зрошення 2,5 – 4,9 м
Сектор зрошення 360º
Рекомедований робочий тиск 2,1 – 3,8 бар
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!