Представляємо новий додаток HYDRAWISE

Представляємо новий додаток HYDRAWISE

26.12.2023

ПРЕДСТАВЛЯЄМО НОВИЙ ДОДАТОК HYDRAWISE™: КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ПОЛИВУ!

Коли мова йде про продуктивність зрошувальної системи, важливо точно знати, що відбувається в будь-який момент. З новим додатком Hydrawise управління зрошенням стало швидшим, простішим і надійнішим, ніж будь-коли!

Інноваційні функції, кращий досвід

Пропонуючи новий рівень контролю, ясності та впевненості, новий додаток Hydrawise надає всі знання, необхідні для вирощування пишного, зеленого ландшафту з мінімальними зусиллями.

Прозорість: Отримуйте детальну інформацію про поведінку зрошувальної системи за допомогою оновлень, які пояснюють, чому полив відбувся або не відбувся.

Розширені дані про зони: Отримайте доступ до додаткової інформації про зони газону та саду, а також насолоджуйтеся покращеною видимістю завдяки збільшеним зображенням, помітним номерам зон та зручним назвам зон прямо на головному екрані.

Покращена інформація про місцеву погоду: Пориньте в погодні дані за допомогою покращених піктограм та описів, які полегшують розуміння впливу прогнозу на графік поливу.

Сповіщення, які мають значення: Більше ніякого просіювання нерелевантних сповіщень! Будьте в курсі важливих оновлень, які впливають на продуктивність системи, завдяки чітким, лаконічним сповіщенням.