Фільтр сіточковий Irritec (IFYDVDILM2C0N) 1", 5 м³/год, ступінь очищення 130 мкм
Сіточковий фільтр Irritec для тонкої очистки і глибокої фільтрації
Сіточковий фільтр призначений для фільтрації води в системах водопостачання, крапельного поливу рослин та автоматичного поливу газонів від механічних, нерозчинних частинок. Фільтр відрізняється спрощеною системою промивки і оснащений багаторазовим сіточковим фільтруючим елементом.
Наявність механічного очищувача в системі продовжить термін служби такому обладнанню, як спрінклер, дощувальний пристрій, електромагнітний клапан, насос, крапельниці та інші, а також запобігає утворенню нальоту в трубах.
Усередині пластикового корпусу фільтра знаходиться сіточковий фільтруючий елемент, який потрібно промивати при забрудненні. Фільтр можна промити зливною пробкою декількома способами: розкрутити корпус, витягнути сіточковий елемент і промити його під сильним струменем води, або зняти заглушку в нижній частині корпусу, і вода під тиском самостійно промиє сіточковий елемент (самоочищення).
Також до різьби, що знаходиться в нижній частині корпусу, можна встановити кран з штуцером, на який можна прикріпити шланг для відведення забруднень. Установка сіточкового фільтра не потребує спеціальних навичок і інструментів.
Застосування:
- фільтрація води в системах водопостачання;
- фільтрація води в системах крапельного поливу рослин;
- фільтрація води в системах автоматичного поливу від механічних, нерозчинних частинок.
Характеристики:
- Фільтри виготовлені з високоміцного, довговічного пластику, стійкого до сонячної радіації та хімікатів.
- Корпус з поліетилена, стійкий до ультрафіолету.
- Легкий в установці з легким доступом до фільтруючих елементів для очищення.
- Відкриття та закриття фільтра без використання інструментів. Напрямки потоку води вказані на корпусі фільтра (стрілка).
- Рекомендується підключення після клапана.
- Робочий тиск від 0,5 до 6 бар.
- Робоча температура 40°-50°С.
- Пропускна здатність (м³/год): 5.
Монтаж:
Фільтри грубої очистки, незалежно від типу, мають схожу конфігурацію і є досить простими в установці. Головними елементами є корпус, фільтруючий елемент і відведення. Важливо зібрати фільтр або ланцюжок очищувальних елементів у правильній послідовності. Порушення інструкції може мати зворотний ефект на очисну систему. Дотримання кількох правил допоможе встановити та використовувати фільтруючу систему ефективно і безпечно:
- Перед початком робіт з установки, заміни або очищення будь-якого фільтра необхідно закрити воду. Можна відкрити кран для перевірки.
- Встановити ущільнення на різьбу кришки фільтра для герметичності.
- Щільно і рівномірно затягнути кріплення перед подачею води, за потреби використовувати ключ або герметик.
- Переконатися в відсутності протікання.
Заміна та очищення забрудненого фільтра:
Термін служби фільтра залежить від якості води, яка проходить через нього щодня. Стан фільтра можна оцінити візуально або за напором води. Якщо він став слабким, ймовірно, фільтр потрібно прочистити або замінити. Для профілактики, незалежно від типу фільтруючого пристрою, рекомендується регулярно проводити очищення - раз в кілька місяців або з частотою, рекомендованою виробником.
Забруднений фільтр грубої очистки можна очистити власноруч. Головне - запам'ятати початкове положення елементів і після процедури зібрати їх в зворотному порядку. Після кожного очищення або заміни фільтр потрібно промити - пропустити певну кількість води.
Перед ручним промиванням будь-якого типу фільтра необхідно закрити водопостачання.
Ручне промивання сіточкового фільтра:
- Обережно відкрутити гайку і зняти кришку колби.
- Витягнути сітку, очистити її від бруду під струмінь води, за потреби використовувати грубу щітку.
- Просушити сітку та замінити ущільнення.
- Вставити сітку назад, закрити колбу та закрутити гайку.