Крапельниця Irritec iDrop 2 л/год

Хіт
Новинка
Модель: iDrop2
Виробник: Irritec
0
Скорочений опис
Крапельниця Irritec iDrop (блакитна) 2 л/год Крапельниця Irritec I-Drop – це пристрій, призначений для крапельного зрошення садів. В основі конструкції лежать якісні італійські матеріали. Зазначена модель поставляєтьс...
Читати далі...
В наявності
18.92 грн

Крапельниця Irritec iDrop (блакитна) 2 л/год

Крапельниця Irritec I-Drop – це пристрій, призначений для крапельного зрошення садів. В основі конструкції лежать якісні італійські матеріали. Зазначена модель поставляється в кількох кольорах. Відмінна риса пристрою – наявність кольорового маркування, що дозволяє швидко ідентифікувати його серед аналогів.

В основі конструкції лежить високотехнологічний пластик, стійкий до температурних перепадів та впливу ультрафіолетового випромінювання. Влаштування крапельниці дозволяє застосовувати її на ПВХ трубах. Модульна система, що лежить в основі конструкції, забезпечує безперервний потік води. Засмічення клапанів та закупорка внаслідок надмірного випаду опадів виключено. Регулярне очищення крапельниць не потрібно.

Конструкція не вибаглива у використанні. Працює конструкція на встановленому тиску від 0,5 до 5 бар.
Пропускна здатність даних крапельниць допускає використання розгалужувачів на ПВХ трубку із застосуванням спиць емітерів, що значно зменшує кількість врізок у сліпу трубку. Поряд з цим зберігається простота монтажу даної крапельниці, а значить установка системи крапельного зрошення не займе багато часу.

Технічні характеристики:


Колірне маркування: блакитне;
Водовилив: 2 л/год;
Компенсація водовиливу: присутня;
Установка: врізного типу на сліпу трубку (дирокол 3мм.);
Сумісність: гнучка ПВХ-мікротрубка 3х5 мм.;
Тип води, що використовується: механічно очищена;

Характеристики
Водовилив 2,0 л/час
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!