Крапельна трубка без компенсації тиску Rivulis Hydrobloom Brown

5
12
Новинка
Модель: HdrblBrown
Виробник: Rivulis
0
Скорочений опис
Крапельна трубка без компенсації тиску Rivulis Hydrobloom Brown Проектування та створення автономної системи зрошення передбачає використання трубок для крапельного поливу зелених насаджень. Особливість представлених ...
Читати далі...
В наявності
2 236.00 грн

Крапельна трубка без компенсації тиску Rivulis Hydrobloom Brown

Проектування та створення автономної системи зрошення передбачає використання трубок для крапельного поливу зелених насаджень. Особливість представлених елементів – пряма подача води до кореневої системи, що забезпечує стабільне зростання рослин.

Запропонована капельна трубка Rivulis Hydrobloom забезпечує постійну подачу вологи, незалежно від джерела води - річка, свердловина, колодязь, центральний трубопровід. Простота монтажу робить цю модель затребуваною серед користувачів, т.к. дозволяє за короткий проміжок часу забезпечити зрошення зелених насаджень.

Відмінною рисою є можливість прямої подачі добрив, що виключає їх поверхневе нанесення на землю. Така особливість дозволяє рослинам отримувати максимум з поживних речовин – вони не вимиваються в процесі просочування крізь ґрунт.

 

Встановивши запропоновану модель трубки для поливу, користувач отримує:

 •  Відсутність потреби у використанні великої кількості води для зрошення.
 •  Скорочення витрат на купівлю добрива – його кількість зменшується, т.к. воно надходить у кореневу систему безпосередньо.
 •  Практичність та універсальність – рослини можуть отримувати вологу у будь-який час доби. Достатньо виставити відповідний графік на контролері.
 •  Підвищення врожайності – забезпечення водою та добривами одночасно дозволяє скоротити час на догляд за зеленими насадженнями.
 •  Швидка установка, що не потребує особливих навичок користувача.
 •  Безшкідливість для ґрунту та навколишнього середовища.
 •  Нескладне технічне обслуговування – достатньо своєчасно демонтувати його перед морозами.

Трубка для краплинного поливу Rivulis Hydrobloom перешкоджає виникненню сонячних опіків рослинами. Таке зрошення забезпечує водою зелені насадження у будь-який час доби, у тому числі і вдень, коли особливо спекотно.

Великий робочий ресурс обумовлений використанням якісного полімерного складу, який несприйнятливий до механічних пошкоджень та різних погодних умов. Висока зносостійкість дозволяє активну експлуатацію шланга – його перетягування, зберігання тощо.

Отвори для приєднання емітерів є достатньо підключити «крапельниці». Не потрібно самостійно проробляти дірки за допомогою спеціального інструменту.

Характеристики Rivulis Hydrobloom

 • Водовилив – 2,0 л/год.
 • Довжина бухти – 100 м.
 • Діаметр підключення до трубопроводу – 16 мм.
 • Відстань між емітерами – 33 см.
 • Товщина стінки – 45 mil
Характеристики
Водовилив 2 л/час
Крапельниці з компенсацією тиску Нет
Крок крапельниць 33 см
Товщина стінки 45 mil
Довжина 100 м
Діаметр 16 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!