Автономний контролер управління Hunter BTT-100 на 1 зону

5
12
Акція
Хіт
Новинка
Модель: BTT-100
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Автономний контролер Hunter BTT-100 Таймер поливу Hunter BTT-100 — це мініатюрний автономний контролер, призначений для підключення до системи поливу на одну зрошувальну зону. Цей блок керування приєднується до садово...
Читати далі...
В наявності
3 989.60 грн -25 % 2 992.20 грн

Автономний контролер Hunter BTT-100

Таймер поливу Hunter BTT-100 — це мініатюрний автономний контролер, призначений для підключення до системи поливу на одну зрошувальну зону. Цей блок керування приєднується до садового шлангу зі стандартним різьбленням BSP. Підходить для монтажу як на відкритих ділянках, так і у закритому приміщенні. Може застосовуватися для простих поливних систем на невеликих приватних територіях.

Технічні можливості BTT-100:
Незважаючи на невеликі розміри, цей контролер поливу має досить широкий функціонал. Устаткування працює від лужних батарейок, які входять до базового комплекту при покупці. На таймері є індикатор заряду. Він показує,
коли батареї потрібно буде змінити на нові. Полив хантер за допомогою BTT-100 організовувати максимально просто як у ручному режимі, так і віддалено через підключення через Bluetooth. Основні опції:

 • час роботи від 1 секунди до 24 годин;
 • 4 пуски за часом;
 • для краплинного зрошення - цикли поливу, які повторюються в заздалегідь заданому режимі;
 • відкладений полив для періоду, коли зрошення ділянки не потребує (до 99 днів);
 • автоматичне вимикання води через 1 годину запобігає великим втратам води;
 • для коригування режимів поливу можна використовувати індивідуальний пароль;
 • миготливий світлодіодний індикатор попереджає про низький заряд батареї і вказує на її заміну;
 • завдяки надійному захисту паролем ніхто крім вас не зможе змінити розклад поливу

Керування поливом з телефону може здійснюватися через з'єднання Bluetooth. Функція доступна для смартфонів на базі андроїда або айфону з iOS. Контроль за режимами зрошення здійснюється через спеціальний додаток. При цьому один смартфон може керувати необмеженою кількістю контролерів. Ця опція дозволяє зробити з телефону повноцінний дистанційний пульт. Це полегшує налаштування поливу за часом, коригування обсягу подачі води на ділянку, встановлення циклів та включення режиму очікування.

Переваги використання таймера контролю BTT-100 від Hunter:

Це ідеальне рішення для краплинного поливу терас, клумб, живоплотів, теплиць, невеликих зелених насаджень біля ТЦ, РК та подібних ситуацій. Даний контролер також може використовуватися для тих об'єктів, де немає можливості встановлення іригаційної системи безпосередньо в ґрунт. Наприклад, квіти у вазонах чи горщиках, насадження на дахах будівель, газони та інші. BTT-100 це чудовий   варіант для вирощування розсади або пророщування насіння. Процес встановлення обладнання не займає більше хвилини. Достатньо прикрутити таймер до шлангу і він одразу ж буде готовий до роботи

Основні характеристики автономного контролера Hunter BTT-100:

 1. Підключення Bluetooth:
  • BTT-100 використовує технологію Bluetooth для бездротового зв'язку. Це дозволяє користувачам зручно керувати розкладом та налаштуваннями поливу зі свого смартфона.
 2. Зручний додаток:
  • Контролер працює в парі з додатком Hunter Hydrawise, що надає користувачам інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для програмування графіків поливу, регулювання налаштувань і віддаленого моніторингу поливу.
 3. Розумна технологія поливу:
  • Завдяки інтелектуальним функціям поливу BTT-100 оптимізує зрошення на основі місцевих погодних умов. Він може коригувати графік поливу в режимі реального часу, щоб врахувати дощ, забезпечуючи ефективність використання води.
 4. Простота встановлення:
  • Контролер BTT-100 розроблений для простого встановлення. Користувачі можуть підключити його до існуючих систем поливу без складної проводки. З'єднання Bluetooth спрощує налаштування і усуває необхідність в окремому дисплеї.
 5. Історія поливу та звіти:
  • Користувачі можуть отримати доступ до історії поливу та звітів через додаток, що дає уявлення про використання води та продуктивність системи з плином часу. Ця функція покращує управління водними ресурсами та їх збереження.
 6. Дотримання місцевих обмежень поливу:
  • Контролер можна запрограмувати на дотримання місцевих обмежень поливу, що гарантує відповідність практики поливу регіональним нормам і правилам.
 7. Опції ручного поливу:
  • На додаток до автоматизованих розкладів, користувачі мають можливість ініціювати сеанси ручного поливу через додаток, що дає їм можливість миттєво контролювати полив, коли це необхідно.
 8. Живлення від акумулятора:
  • BTT-100 працює від батареї, що забезпечує гнучкість у розміщенні контролера. Користувачам не потрібно турбуватися про доступ до розеток поблизу місця встановлення.

Основні переваги атвономного контролера Hunter BTT-100:

 • Зручність:
  • Підключення по Bluetooth і мобільний додаток забезпечують зручне управління і моніторинг, усуваючи необхідність у фізичній панелі управління.
 • Ефективність використання води:
  • Розумні функції поливу і регулювання в режимі реального часу сприяють економії води, адаптуючи графік поливу в залежності від умов навколишнього середовища.
 • Розширення можливостей користувача:
  • Користувачі отримують детальну інформацію про продуктивність своєї зрошувальної системи, що дозволяє їм приймати обґрунтовані рішення для ефективного управління водними ресурсами.
Характеристики
Тип установки Зовнішній
Живлення Автономне
Кількість зон поливу 1
Кількість програм 1
Запусків на одну програму 4
Час роботи зони зрошення від 1 секунди до 24 годин
Підсвітки екрану Немає
Підтримка модуля Wi-Fi Немає
Бездротове підключення Bluetooth
Графік поливу Режим циклічного зрошення, Можливість припинення поливу на період до 99 днів, ручне управління, 7-денна відстрочка поливу у разі дощу
Ступінь захисту IPX6
Висота 13 см
Ширина 12 см
Глибина 2 см
Гарантія 2 роки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!