Автономний контролер управління Hunter NODE-400 на 4 зони

5
12
Акція
Хіт
Новинка
Модель: NODE-400
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Таймер поливу NODE-400 від американської компанії Hunter розроблений спеціально для таких територіальних об'єктів, які не мають прямого підключення до електромережі. Дана модель розраховується на 4 зрошувальні зони. Корп...
Читати далі...
В наявності
11 068.00 грн-28 % 7 982.24 грн

Таймер поливу NODE-400 від американської компанії Hunter розроблений спеціально для таких територіальних об'єктів, які не мають прямого підключення до електромережі. Дана модель розраховується на 4 зрошувальні зони. Корпус обладнання повністю водонепроникний з високим рівнем захисту від вологи - IP68. Завдяки цьому контролер зберігає функціональність навіть на глибині до 3,7 м. NODE-400 дуже легкий в експулатації, так як під'єднується безпосередньо до електромагнітного клапана через соленоїд DC (соленоїд DC в комплектацію не входить, його потрібно замовляти окремо).

Устаткування для контролю за іригаційними системами NODE-400 Хантер розраховане на роботу в найекстремальніших умовах. Робоча температура становить від – 18 до +66 градусів. Живлення блоку управління забезпечується батарейками в 9 вольт (достатньо 1-2 штук). На цей контролер поливу надається гарантія від виробника терміном на 2 роки.

Програми керування поливом NODE-400:

Блок управління NODE-400 має у базових налаштуваннях 3 програми для керування автополивом. На кожну із програм розраховано 4 запуски. Час роботи по одній із чотирьох станцій складає 6 годин. Функції управління поливом з телефону в даній лінійці обладнання немає, передбачено лише ручний режим.

Додаткові програмні опції NODE-400:

  • Easy Retrieve - автозапам'ятовування режимів зрошення, які були встановлені раніше;
  • програмоване відключення іригаційної системи за часом;
  • функція сезонної шкали поливу, що відображається у відсотках, дозволяє знижувати або підвищувати обсяги подачі води на зрошувальні зони, при цьому не змінювати режими роботи контролера;
  • колірний індикатор заряду показує, коли потрібно змінити батареї.

Контролером NODE-400 дуже просто управляти, перемикати робочі режими або змінювати план поливу по окремих секторах. Незважаючи на невеликі розміри, таймер має рідкокристалічний дисплей, на якому відображається інформація про режими поливу. На передній панелі розміщено 6 кнопок для ручного керування та налаштування програм зрошення.

Обладнання для модернізації NODE-400:

При підключенні сонячних батарей Solar Panel Kit (SPNODE) таймер поливу NODE-400 зможе функціонувати без заміни блока живлення набагато довше, ніж звичайно. Також до контролера NODE-400 можна приєднувати датчики дощу або вологості. На базі отриманої інформації про зміни погодних умов, наприклад, під час опадів, таймер автоматично вимкне роботу іригаційної системи.

Характеристики
Тип установки Зовнішній
Живлення Автономне
Кількість зон поливу 4
Кількість програм 3
Запусків на одну програму 4
Час роботи зони зрошення від 0 до 6 годин (з кроком в 1 хвилину)
Підсвітки екрану Немає
Бездротове підключення Немає
Графік поливу 365-денний календар, полив з інтервалом або полив по парних/непарних днях
Ступінь захисту IP68
Висота 9 см
Ширина 9 см
Глибина 6 см
Гарантія 2 роки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!