Автономний контролер управління Hunter NODE-600 на 6 зон

5
12
Акція
Хіт
Новинка
Модель: NODE-600
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Блок управління NODE-600 від Hunter - це невеликий, але потужний та багатофункціональний автономний контролер, який підходить для керування автополивом віддалених ділянок без підключення до електричної проводки. Може зас...
Читати далі...
В наявності
12 769.00 грн-28 % 9 209.00 грн

Блок управління NODE-600 від Hunter - це невеликий, але потужний та багатофункціональний автономний контролер, який підходить для керування автополивом віддалених ділянок без підключення до електричної проводки. Може застосовуватися як для комерційних об'єктів із шістьма зрошувальними зонами, так і для приватних секторів. Має зручне ручне керування (6 кнопок), рідкокристалічний дисплей, на якому відображаються вибрані режими та схеми зрошення.

Основні функції та опції таймера поливу NODE-600:

Контролер поливу NODE-600 легко монтувати безпосередньо до соленоїда електромагнітного клапана. При цьому не потрібно використовувати додаткові деталі для фіксації. У даній моделі пультів поливу хантер соленоїд не входить до базової комплектації обладнання. Основні програмні можливості блоку управління на 6 зон:

  • 6 незалежних програм зрошення;
  • на одну програму можна встановити 4 пуски;
  • час для роботи однієї поливної станції - 6 годин (максимально);
  • резервне копіювання та зберігання даних про раніше встановлені режими зрошення (Easy Retrieve);
  • програмоване автоматичне вимкнення;
  • програмована зміна обсягів подачі води у відсотковому показнику (сезонна шкала).

Незважаючи на відсутність опції керування поливом з телефону, контролер можна доопрацювати за допомогою додаткового обладнання. Установка надчутливих датчиків погоди дозволить таймеру самостійно вимикати полив, якщо пішов дощ або підвищилася вологість. У випадку, якщо на об'єкті прогнозується підвищення температури або посуха, рекомендується використовувати сезонну шкалу для збільшення обсягів подачі води на зони зрошення.

Переваги автономного пульта керування NODE-600:

Живлення блоку керування забезпечується за допомогою установки однієї батареї 9 вольт. Якщо поставити дві, то час роботи обладнання можна значно збільшити. Також до пульта часто підключають Solar Panel Kit (сонячні батареї), завдяки яким питання про зміну блоків живлення зовсім сходить нанівець. Вбудований індикатор заряду показує, коли потрібно замінити батареї на нові.

Обладнання розраховане на роботу в найекстремальніших умовах. Має водонепроникний корпус, ступінь захисту від вологи – IP68. Навіть при паводках або повені таймер продовжуватиме функціонувати без поломок. Контролер стійкий як до низьких температур, і до високих. Немає необхідності при настанні морозів спеціально демонтувати обладнання або закривати корпус від потрапляння прямих сонячних променів у спеку року.

Гарантія від виробника Hunter: 2 роки.

Характеристики
Тип установки Зовнішній
Живлення Автономне
Кількість зон поливу 6
Кількість програм 3
Запусків на одну програму 4
Підсвітки екрану Немає
Бездротове підключення Немає
Графік поливу 365-денний календар, полив з інтервалом або полив по парних/непарних днях
Ступінь захисту IP68
Висота 9 см
Ширина 9 см
Глибина 6 см
Гарантія 2 роки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!