Автономний контролер управління Hunter NODE-BT-200 на 2 зони

5
12
Акція
Хіт
Новинка
Модель: NODE-BT-200
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Таймер поливу від Hunter моделі NODE-BT-200, який є повністю автономним, розрахований на підключення двох незалежних один від одного станцій. Він підходить для встановлення на найскладніших та найвіддаленіших об'єктів, д...
Читати далі...
В наявності
9 276.00 грн-33 % 6 181.53 грн

Таймер поливу від Hunter моделі NODE-BT-200, який є повністю автономним, розрахований на підключення двох незалежних один від одного станцій. Він підходить для встановлення на найскладніших та найвіддаленіших об'єктів, де немає електропроводки. Працює обладнання від акумуляторних батарей. Має розширений функціонал, який дозволяє налаштовувати режими іригаційних систем таким чином, щоб за мінімальної витрати водних ресурсів була забезпечена максимальна продуктивність.

Функціонал контролера поливу Hunter NODE-BT на два сектори:

Блок управління Hunter лінійки NODE-BT на дві зони має 3 програми управління автополивом з 8 різними варіантами пусків за часом. Безперервне зрошення можна налаштувати на часовий діапазон від 1 с до 12 годин. Також заощаджувати водні ресурси дозволяє опція "сезонна шкала". Режими зрошення дільницею можна не змінювати глобально, достатньо знизити або підвищити обсяги води для поливу. Це значення виставляється у відсотках. Додаткові опції NODE-BT-200:

  • тимчасове вимкнення обладнання з автоматичним запуском (до 99 днів);
  • управління поливом за допомогою телефону через спеціальну програму з підключенням Bluetooth (не більше 15 метрів від конфігуратора);
  • ручне управління;
  • затримка між робочими станціями для того, щоб при перемиканні компенсувати час, втрачений на підживлення насоса. Також підходить для клапанів, що повільно закриваються;
  • світлові індикатори, які відображають заряд батареї та увімкнені режими поливу.

Контролер поливу на дві зони лінійки NODE-BT найчастіше використовується для управління іригаційними системами саду, городу, теплиць, клумб, паркових зон, окремих зелених насаджень, які висаджені для позначення поділу між різними посівними зонами. Може застосовуватися як для комерційних об'єктів, так і для приватних секторів.

Переваги поливу з NODE-BT-200:

До блоку керування NODE-BT-200 можна додатково приєднувати надчутливі датчики зміни вологості ґрунту. Він чудово підходить для проектів, розроблених за стандартами LEED чи сільгосп об'єктів. Управління конфігуратором через додаток зі смартфона має низку явних переваг:

  • економія часу для налаштування режимів;
  • немає необхідності відкривати короб для перемикання налаштувань;
  • на карті в програмі відображаються всі встановлені на об'єкті таймери;
  • можна контролювати рівень заряду блоків керування;
  • отримання звітів про роботу іригаційної системи.

Використання ручного та дистанційного керування значно спрощує та прискорює процес технічного обслуговування обладнання. Допуск до програм блоку керування відкривається за допомогою ідентифікації пароля. На всі прилади виробник надає гарантію на 2 роки.

Текстовий символ та логотипи Bluetooth® є зареєстрованими товарними знаками, що належать Bluetooth SIG Inc., та будь-яке використання таких знаків компанією Hunter Industries здійснюється за ліцензією.

 

Характеристики
Тип установки Снаружи помещения
Питание Автономное
Количество зон полива 2
Количество программ 3
Запусков на одну программу 8
Время работы зоны полива от 1 секунды до 12 часов
Подсветка экрана Нет
Поддержка модуля Wi-Fi Нет
Беспроводное подключение Bluetooth
График полива 365-дневный календарь, полив с интервалом или полив по четным / нечетным дням
Степень защиты IP68
Высота 8,9 см
Ширина 8,9 см
Глубина 8,3 см
Гарантия 2 года
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!