Купить Гнучке коліно Hunter SJ-512

Акція
Хіт
Новинка
Модель: SJ-512
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Гнучке коліно Hunter SJ-512 є повністю готовим до монтажу елементом системи поливу, що дозволяє підключити розпилювач до зональної труби або підключити гідророзетку за наявності відповідного перехідника. Однією з численн...
Читати далі...
В наявності
167.27 грн -25 % 125.45 грн

Гнучке коліно Hunter SJ-512 є повністю готовим до монтажу елементом системи поливу, що дозволяє підключити розпилювач до зональної труби або підключити гідророзетку за наявності відповідного перехідника. Однією з численних переваг колін Hunter SJ є їх гнучкість під час монтажу - можливість змінювати форму і пристосовуватися до складного рельєфу грунту в залежності від місця установки. Така можливість доступна завдяки шарнірній конструкції коліна Hunter SJ-512.

Висока надійність гнучкого коліна Hunter досягається за рахунок застосування лінійного поліетилену низької щільності під час його виготовлення, що дозволяє працювати в межах допустимих обмежень. Легкий і надійний монтаж, який для забезпечення надійності може бути ущільнений фум-лентою, займає мінімум часу. Залишиться лише правильно підібрати діаметр і довжину коліна Hunter SJ, після чого якісне з'єднання на довгі роки гарантовано!

Характеристики:

  • Довжина з'єднувальної штанги: 30 см;
  • Вхідний отвір першого і другого патрубків: 1/2" х 1/2";
  • Тип різьби: зовнішня.

 

 

Характеристики
Різьба підключення 1/2″НР х 1/2″НР
Довжина 30 см
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари