Розпилювач Hunter PROS-12-PRS30

Акція
Хіт
Модель: PROS-12-PRS30
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Hunter Pros-12-PRS30 є частиною серії дождевателів PRS30, розроблених для встановлення спреєвих форсунок та форсунок-баблерів. Він має міцний корпус, ексклюзивний дизайн кришки, що запобігає витіканню, та надійний внутрі...
Читати далі...
В наявності
1 247.00 грн -25 % 935.25 грн

Hunter Pros-12-PRS30 є частиною серії дождевателів PRS30, розроблених для встановлення спреєвих форсунок та форсунок-баблерів. Він має міцний корпус, ексклюзивний дизайн кришки, що запобігає витіканню, та надійний внутрішній механізм. В дождевателі вбудований редуктор тиску, постійно підтримуючи тиск на рівні 2,1 бар, тому монтаж форсунок серії MP Rotator на ньому є неефективним, оскільки вони вимагають вищого робочого тиску. Стовбур дождевателя Pros-04-PRS30 посилено для покращеного витягування і має висоту 30 см, висота в опущеному положенні: 41 см, діаметр поверхневої частини: 5,7 см.

Цей дождеватель є ідеальним для поливу приватних присадибних ділянок за допомогою форсунок вентиляторного типу. Крім того, він здатен підтримувати постійний тиск на рівні 2,1 бар; 210 кПа., на що вказує коричнева кришка.

Він має міцний корпус, ексклюзивний дизайн кришки, що запобігає витіканню, та надійний внутрішній механізм. Вбудований регулятор тиску зменшує споживання води і забезпечує більш здорову кореневу систему рослин, оскільки вода подається за оптимального тиску для форсунок вентиляторного типу. PRS30 підходить як для форсунок з фіксованим, так і з регульованим сектором поливу і доступний в різних варіантах.

Спеціальні функції:

  • Ущільнювальне кільце. Це активоване тиском, спеціальне ущільнювач регулює потік води під час запуску дождевателя, запобігаючи потраплянню забруднень всередину і зменшуючи застрягання витягуваних стовбурів у піднятому положенні. Після того, як головка повністю висунута, ущільнювач повністю блокує зазор стовбура. Це дозволяє розташувати максимальну кількість головок на одній зоні.
  • Відсутність витоку з кришки корпусу при високому тиску. Дозволяє вентиляторним розпилювачам серії Pro-Spray працювати в умовах великої кількості людей та важкого обладнання завдяки міцному гумовому корпусу та надійній кришці. Крім того, багаторізьбовий стовбур забезпечує максимальне зчеплення корпусу і кришки на головці, незважаючи на високий піковий тиск у впускному отворі.

  • Високоміцна пружина. Потужна пружина передбачена для експлуатації в будь-яких умовах.

  • Інноваційний дизайн ущільнювача. Пішохідний рух, ландшафтне обладнання, перепади температури та тиск води часто призводять до послаблення кришок. Більшість корпусів розсіювальних дождевателів використовують ущільнювальні кільця, які втрачають герметичність відразу після послаблення. Pro-Spray витримує більше одного повного оберту на 360 ° і залишається герметичним при будь-якому тиску.

Характеристики
Комплект форсунок Без форсунки
Підключення Боковое
Різьба підключення 1/2'' ВР
Висота висувного штоку 30 см
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!