Бокс Irritec з краном 3/4

Акція
Хіт
Новинка
Модель: irritec34
Виробник: Irritec
0
Скорочений опис
Відмітною рисою цієї водяної розетки в коробці Irritec є кран з двома різьбовими з'єднаннями для підключення ПНД-труб або іншого обладнання. У попередньому варіанті моделі водяної розетки підключення трубопроводу здійсню...
Читати далі...
В наявності
1 409.00 грн-31 % 968.00 грн

Відмітною рисою цієї водяної розетки в коробці Irritec є кран з двома різьбовими з'єднаннями для підключення ПНД-труб або іншого обладнання. У попередньому варіанті моделі водяної розетки підключення трубопроводу здійснювалось знизу коробки. У новій моделі коробки з водяною розеткою кран має можливість підключення як з нижньої частини, так і горизонтальне підключення водопроводу, з боку коробки. В комплекті йде заглушка для одного з різьбових підключень, яке не використовується.

Коробка з водяною розеткою Irritec - це дуже зручний пластиковий бокс. Призначений для швидкого та зручного підключення поливкового шланга до головного трубопроводу та відбору води для різних потреб (полив окремих ділянок, миття автомобілів та інше).

Зелена кришка, яка збігається з кольором трави, не порушує зовнішній вигляд і не виділяється на газоні. Технологічний отвір у кришці для виходу шланга дозволяє використовувати коробку з водяною розеткою Irritec з закритою кришкою. У нижній частині коробки для поливу є дренажні отвори для стоку води.

Кришка коробки з водяною розеткою Irritec покрита спеціальним антиультрафіолетовим складом і має систему протизоскользающу поверхню. За допомогою водяної розетки з коробкою ви зможете розташувати пункт доступу до води практично в будь-якому місці на плануємій ділянці.

ВАЖЛИВО! Irritec має сертифікацію якості та екологічного управління за стандартами ISO 9001 і ISO 14001, і постійно впроваджує нові заходи для захисту екосистеми.

Особливості:

 1. Легка установка.
 2. Вбудований кран.
 3. Можливість підключення труб як знизу, так і з боку.
 4. Різьбове з'єднання на вході - 3/4" внутрішнє.
 5. Різьбове з'єднання на виході - 3/4" зовнішнє.
 6. Захисна кришка.
 7. Дренажні отвори.
 8. Кришка з антискользящою поверхнею.
 9. Верхній діаметр:20,5 см.
 10. Нижній діаметр:17,5 см.
 11. Висота:13 см.
 12. Робочий тиск: до 10,0 бар.

Особливості та переваги

 • забезпечує швидкий доступ до води;
 • зручний та простий у застосуванні;
 • стійкий до механічних пошкоджень, тому виготовлений з високоякісного матеріалу.

Технічні характеристики

 • Колір кришки: зелений;
 • Матеріал виконання корпусу: пластик;
 • Виробник: Irritec (Італія)
Характеристики
Верхній розмір 20 х 20 см
Нижній розмір 18 х 18 см
Висота 12 см
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари