Автономний контролер управління Hunter NODE-100 на 1 зону

5
12
Акція
Хіт
Новинка
Модель: NODE-100
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Блок управління авополивом Hunter NODE-100 - це автономний таймер для сучасних іригаційних систем, розрахований на підключення до однієї поливної зони. Це ідеальне рішення для тих ділянок, де немає можливості під'єднати ...
Читати далі...
В наявності
6 822.00 грн-33 % 4 546.18 грн

Блок управління авополивом Hunter NODE-100 - це автономний таймер для сучасних іригаційних систем, розрахований на підключення до однієї поливної зони. Це ідеальне рішення для тих ділянок, де немає можливості під'єднати обладнання до електромережі. Працює дана модель на 9-вольтних батарейках (1 або 2). Встановлення двох джерел живлення дозволяє збільшити тривалість роботи. Пристрій також сумісний із сонячними батареями Solar Panel Kit (SPNODE).

Програмні та функціональні можливості NODE-100:

Таймер поливу NODE-100 легко і просто встановлювати без додаткових деталей, оскільки він підключається безпосередньо до соленоїда електромагнітного клапана. Уся лінійка NODE має водонепроникний корпус із рівнем захисту IP68, тому він з легкістю зберігає працездатність при повенях. Максимальна глибина занурення: до 3,7 м. Устаткування має ручний тип управління (6 кнопок). Є рідкокристалічний екран, на якому відображається режим роботи, час та інші параметри. Програмні можливості:

  • час роботи станції - до 6 годин;
  • кількість пусків на одну програму - 4;
  • три незалежні програми управління поливом;
  • температурний діапазон роботи обладнання - від -18 до 66 градусів;
  • є опція автовідключення за програмою поливу.

Індикатор заряду акумулятора показує, коли потрібно замінити їх. Модель NODE-100 має вбудовану опцію Easy Retrieve, яка створює резервні копії раніше ввімкнених режимів зрошення. Глобальна сезонна шкала дозволяє настроїти полив без зміни програм. У спекотні дні можна встановити значення 100%, а при зниженні температури або зміні погоди - 50% залежно від необхідності.

Додаткові можливості NODE-100:

Автономний таймер NODE-100 від Hunter може бути модернізований за допомогою установки різних дротових датчиків погоди, температури та вологості. Також блок управління сумісний з іншими технічними приладами на кшталт мікроперемикачів для більш ефективної роботи. Дана модель не підтримує функцію управління поливом з телефону. Гарантія, яку дає виробник: 2 роки.

Характеристики
Тип установки Снаружи помещения
Питание Автономное
Количество зон полива 1
Количество программ 3
Запусков на одну программу 4
Время работы зоны полива от 0 до 6 часов (с шагом в 1 минуту)
Подсветка экрана Нет
Поддержка модуля Wi-Fi Нет
Беспроводное подключение Нет
График полива 365-дневный календарь, полив с интервалом или полив по четным / нечетным дням
Степень защиты IP68
Высота 9 см
Ширина 9 см
Глубина 6 см
Гарантия 2 года
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!