Автономний контролер управління Hunter NODE-BT-100 на 1 зону

5
12
Акція
Хіт
Новинка
Модель: NODE-BT-100
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Таймер поливу Hunter NODE-BT-100 - це спеціальний пристрій для контролю за іригаційними системами з підключенням однієї зони зрошення. Даний контролер повністю автономний, працює від акумуляторних батарей. Ідеально підхо...
Читати далі...
В наявності
7 095.00 грн-28 % 5 116.91 грн

Таймер поливу Hunter NODE-BT-100 - це спеціальний пристрій для контролю за іригаційними системами з підключенням однієї зони зрошення. Даний контролер повністю автономний, працює від акумуляторних батарей. Ідеально підходить для ділянок, де немає можливості встановити конфігуратори, які працюють від електромережі. Невеликий, але потужний та багатофункціональний таймер NODE-BT-100 підійде для сільськогосподарського сегменту, корпоративних об'єктів та приватних секторів. Він дає можливість управління поливом садів, теплиць, зон озеленення розділових смуг і тимчасових об'єктів, що не вимагають відкриття клапанної коробки, оскільки працює від акумуляторних батарей. Гарантія від виробника складає 2 роки.

Функціональні можливості блоку керування NODE-BT-100

З NODE-BT керування автополивом на Вашій ділянці стане ще простіше, адже в цій моделі передбачена функція управління поливом за допомогою телефону через підключення Bluetooth. Один багатомовний додаток на смартфоні дозволяє контролювати відразу кілька конфігураторів на ділянці. У ньому контролери відображаються на карті з урахуванням їх розташування, а також генерують і відправляють нагадування про необхідність заміни батарей. Радіус видимості обладнання через дистанційну функцію контролю становить 15 метрів. Основні опції NODE-BT-100:

  • має три програми для керування іригаційними системами;
  • 8 варіантів тимчасових запусків;
  • діапазон тривалості роботи становить від 1 секунди до 12 годин;
  • відстрочений полив - до 99 днів. Використовується в період, коли не потрібно продовжувати зрошення;
  • є режим налаштування “офлайн”, який прискорює процес налагодження та запуску контролера;
  • можливе ручне керування (три кнопки на лицьовій стороні контролера);
  • функція щомісячного та сезонного регулювання поливу дозволяє змінювати обсяги води для поливу ділянки без перемикання основних режимів зрошення;
  • є цикли поливу та вбирання вологи, тому він підходить для об'єктів з різними висотами ґрунту та їх видами.

Але найголовніша відмінність NODE-BT полягає в тому, що він підвищує зручність та комфорт поливу з використанням живлення від батарей. Щоб забезпечити максимальну гнучкість при монтажі, передбачено п'ять різних варіантів встановлення контролера. Повноцінне керування за допомогою програми унеможливлює відкриття забруднених клапанних коробок, а також програмування графіків поливу на затемненому екрані. Крім того, фахівці тепер можуть запускати процес зрошення та перевіряти рівень заряду батарей безпосередньо на контролері одним натисканням кнопки, що значно прискорює процедуру обслуговування. Блок управління NODE-BT-100 можна монтувати на трубах, електромагнітних клапанах, усередині коробів, на плоских поверхнях і т.д. Доступ до ручного управління захищається паролем.

Сфери застосування контролера поливу Hunter NODE-BT-100

Модель NODE-BT-100 - це просто ідеальний варіант для вирощування розсади або пророщування насіння. Конфігуратор сумісний із сучасними датчиками погоди. Завдяки додатковому обладнанню керування автополивом стане ще простіше. Режими зрошення змінюватимуться залежно від погодних умов. Це дозволяє раціональніше витрачати прісну воду.

Текстовий символ та логотипи Bluetooth® є зареєстрованими товарними знаками, що належать Bluetooth SIG Inc., та будь-яке використання таких знаків компанією Hunter Industries здійснюється за ліцензією.

 

Характеристики
Тип установки Зовнішній
Живлення Автономне
Кількість зон поливу 1
Кількість програм 3
Запусків на одну програму 8
Час роботи зони зрошення від 1 секунди до 12 годин
Підсвітки екрану Немає
Підтримка модуля Wi-Fi Немає
Бездротове підключення Bluetooth
Графік поливу 365-денний календар, полив з інтервалом або полив по парних/непарних днях
Ступінь захисту IP68
Висота 8,9 см
Ширина 8,9 см
Глибина 8,3 см
Гарантія 2 роки
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!