Wi-Fi контролер Hunter PHC-2401E на 24 зоны поливу

5
12
Акція
Новинка
Модель: PHC-2401E
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Блок управління Hunter Pro-HC-2401E - це унікальний контролер з функцією Wi-Fi (ПЗ Hydrawise) для сучасних зрошувальних систем. Обладнання призначене для автоматизованого контролю за іригаційними комплексами з максимальн...
Читати далі...
В наявності
47 064.00 грн-33 % 31 363.45 грн

Блок управління Hunter Pro-HC-2401E - це унікальний контролер з функцією Wi-Fi (ПЗ Hydrawise) для сучасних зрошувальних систем. Обладнання призначене для автоматизованого контролю за іригаційними комплексами з максимальною кількістю поливних зон - 24. Ця модель підходить для промислового використання на об'єктах середньої площі, а також для чесних секторів.

Функціональні можливості контролера поливу Hunter PHC-2401E:

Таймер поливу Hunter лінійки Pro-HC - це обладнання професійного класу, яке має більший функціонал, ніж X-CORE, ELC та інші. Полив хантер оснащений вбудованим Wi-Fi з програмним забезпеченням Hydrawise, за допомогою якого можна легко керувати поливом з телефону або комп'ютера через браузер або програму з будь-якої точки світу, змінювати режими налаштувань, отримувати сповіщення про коректність роботи автополиву в цілому. Технічні можливості Pro-HC-2401E:

  • управління 24 станціями;
  • 6 незалежних програм для налаштування режимів;
  • 6 пусків за часом для кожної програми;
  • час роботи на одну зону поливу - 24 години;
  • Predictive Watering - опція підключення до місцевих метеостанцій для отримання даних про погоду та її зміни;
  • встановлений міліамперметр - діагностика коректності роботи електромережі;
  • 2 входи для підключення датчиків Clik;
  • 1 вихід для підключення насоса, головного електромагнітного клапана;
  • витратомір НР з функцією виявлення проривів у трубопровідних комунікаціях, надсилання даних про аварійну ситуацію.

Контролер має внутрішній трансформатор із сполуками європейського типу (220 В). Модель призначена для монтажу будівлі. Корпус виконаний із міцного пластику. Для ручного керування можна використовувати вбудований сенсорний екран із підсвічуванням (діагональ 7 см).

Переваги блоку керування PHC-2401E:

Контролер дозволяє керувати іригаційною системою віддалено, отримувати в режимі онлайн звіти про режими роботи, коригувати дані та проводити діагностику. Додаткове підключення датчиків погоди ще більше розширить функціонал таймера. Режими поливу адаптуватимуться під зміни показників температури повітря, відсотка вологості, опадів тощо. Це дозволить не лише скоротити витрати води, а й забезпечити максимально комфортні умови для правильного росту рослин на ділянці.

Характеристики
Тип установки Снаружи помещения
Питание Сеть (220V)
Количество зон полива 24
Поддержка модуля Wi-Fi Есть
Беспроводное подключение WiFi
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!