Датчик дощу Hunter RAIN-CLIK

5
12
Акція
Хіт
Новинка
Модель: RAIN-CLIK
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Датчик дощу Rain-Clik з функцією швидкого відгуку Quick Response™ миттєво зупинить роботу поливу при перших краплях дощу. Система автоматичного поливу складається з комплексу пристроїв та модулів, що тісно взаємодіють...
Читати далі...
В наявності
2 398.00 грн-28 % 1 729.44 грн

Датчик дощу Rain-Clik з функцією швидкого відгуку Quick Response™ миттєво зупинить роботу поливу при перших краплях дощу.

Система автоматичного поливу складається з комплексу пристроїв та модулів, що тісно взаємодіють між собою. Контролер керує клапанами, які в свою чергу керуються спеціальними датчиками. Коли починається дощ, пристрій вимикає систему поливу, що дозволяє заощадити електроенергію та воду. Для цього використовується спеціальний пристрій - датчик дощу Rain-Clik. Це компактний пристрій, який встановлюється на відкритому для опадів місці і забезпечує керування режимами роботи.

Пристрій вимикає систему поливу, коли є значна кількість опадів, що може бути налаштовано. Також доступна бездротова модель, призначена для встановлення на відкритих територіях на відстані не більше 244 метрів від приймача.


Більшість датчиків дощу влаштовані таким чином, що їм потрібно акумулювати деяку кількість дощової води до того, як спрацює перемикач, який зупиняє роботу системи автоматичного поливу. У той час, який потрібний датчику для накопичення вологи, триватиме полив. Це може мати велике значення для держустанов, комерційних компаній і власників приватних присадибних ділянок, які намагаються заощаджувати воду. Rain-Clik, а також бездротовий Rain-Clik завдяки функції Quick Response передають команду пульту управління відключити полив при перших краплях дощу. Rain-Clik може бути встановлений на карниз або будь-яку плоску вертикальну поверхню, наприклад стіну або паркан. Також є спеціальне кріплення для встановлення датчика на краю ринви (замовляється окремо).

Характеристики:

 1. Функція швидкого відгуку Quick Response відключає полив при перших краплях дощу
 2. Не вимагає обслуговування: термін служби акумулятора бездротового датчика Rain-Clik – 10 років
 3. Регульовані вентиляційні отвори дозволяють збільшити або скоротити час висихання дисків і відповідно повернення датчика в стан готовності до наступного дощу
 4. Міцний полікарбонатний корпус та металева штанга для кріплення
 5. Rain-Clik включає два екрановані двожильні кабелі довжиною 7,6 м з перетином 0,5 мм2 (20 AWG), сертифікованих UL
 6. Відстань від датчика до приймального пристрою: до 244 м
 7. Гарантійний період: 5 років (10 років для бездротової батареї)
 8. Сумісний з більшістю пультів керування

Особливості:

 • Затримка активації при сухій погоді - 4 години.
 • Напруга - 24 Вольти.
 • Корпус виготовлений із пластику, скоба - зі сталі.
 • Налаштування затримки після дощу здійснюється за допомогою засувної решітки, яка регулює час висихання датчика.
 • Ширина - 38 сантиметрів.
 • Довжина - 2,5 сантиметра.
 • Висота - 12,5 сантиметрів, включаючи кріпильний скобу.
Характеристики
Тип Датчик дождя
Живлення 24 В переменного тока
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари