WiFi контролер Hunter Core X2-801E на 8 зон поливу

5
12
Акція
Хіт
Новинка
Модель: X2-Core-801E
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Найкраще рішення для іригаційних систем побутового призначення - сучасний контролер поливу X2-801-E від Hunter. Модель також підходить для автоматичних зрошувальних систем промислових ділянок середнього розміру. Устаткув...
Читати далі...
В наявності
10 387.00 грн-27 % 7 582.51 грн

Найкраще рішення для іригаційних систем побутового призначення - сучасний контролер поливу X2-801-E від Hunter. Модель також підходить для автоматичних зрошувальних систем промислових ділянок середнього розміру. Устаткування може керувати 8 окремими зонами поливу. Функціонал схожий з лінійкою таймерів X-Core, але додатково включено опцію встановлення модуля вай-фай (Wi Fi модуль поставляється окремо Wand), який за допомогою програмного забезпечення Hydrawise дозволяє налаштовувати режими роботи віддалено зі смартфона.

Блок управління поливом хантер X2-801-E, основні опції

Полив з  Hunter X2 801-E дозволяє повністю автоматизувати процес зрошення ділянки, скоротити трудовитрати, знизити витрати на воду та електроенергію. Таймер поливу має 3 робочі програми з 6 годинами роботи без перерви, 4 пусками за певний цикл. Програмні можливості дозволяють увімкнути режим очікування до 99 днів включно для тимчасового відключення поливу. Після закінчення встановленого часу автополив увімкнеться автоматично. Програми та базові опції:

 • QuickCheck - діагностика роботи мережі, виявлення проривів, автоматичне вимкнення зони зрошення з поломкою, позначення помилки на дисплеї;
 • Easy Retrieve - копіювання раніше встановлених режимів зрошення в резервну пам'ять;
 • Hide Programs - приховування працюючих програм, видача на дисплеї інформації про 1 цикл та 1 пуск по ньому;
 • “Сезонний полив” – виставляється у відсотках, показує обсяги води для поливу. Дозволяє збільшувати або зменшувати кількість вологи для зрошувальних зон, при цьому не змінювати основні режими поливу;
 • Cycle and Soak - захист від відведення води, підходить для місцевості з перепадами висоти, а також для ділянок із глиняним ґрунтом.

Модель контролерів поливу X2-801-E розрахована на установку поза закритим простором. Можна монтувати безпосередньо на ділянці далеко від будівель. Таймер має дисплей з яскравим підсвічуванням, кнопкове керування, круговий перемикач режимів. Є вхід для встановлення датчика погоди, дощу, вологості чи метеостанції.

Додатковий модуль вай-фай для віддаленого керування

Wi-Fi WAND на базі програмного забезпечення Hydrawise включає функцію керування поливом з телефону. Налаштування режимів зрошення здійснюється через браузер або спеціальний додаток. Усі звіти про роботу іригаційної системи надходять у вигляді повідомлень або смс. Встановлення модуля сприяє розширенню базових опцій.

Контролер з вай-фай може підключатися до метеостанцій, отримувати актуальну інформацію про зміну погодних умов (Predictive Watering). Змінюються програмні можливості – час роботи збільшується до 24 годин, 6 тимчасових пусків. Автополив можна підключити до системи контролю "Розумний дім" Amazon Alexa.

Технічні характеристики моделі X2-801-E:

 • Тип корпусу: для встановлення поза приміщенням;
 • Вхід трансформатора: 230 В змінного струму;
 • Вихід трансформатора: (24 В змінного струму): 1 А;
 • Вихідна потужність станції (24 В змінного струму): 0,56 А;
 • Вихід P/MV (24 В змінного струму): 0,28 А;
 • Сенсорні входи: 1 (для датчика дощу, вологості або метеостанції);
 • Матеріал контролера (таймера): Пластик IP44, UL, CUL, FCC, CE, RCM;
 • Розширення (модуль): Wi-Fi b / g / n, Bluetooth 5.0, CE, UL, RCM, FCC (постачається окремо);
 • Гарантійний термін: 2 роки (контролер та модуль)
Характеристики
Тип установки Снаружи помещения
Живлення Сеть (220V)
Кількість зон поливу 8
Запусків на одну програму 4
Час роботи зони зрошення от 0 до 6 часов (с шагом в 1 минуту)
Підсвітки екрану Есть
Підтримка модуля Wi-Fi Есть
Бездротове підключення WiFi
Графік поливу 365-дневный календарь, полив с интервалом или полив по четным / нечетным дням
Ступінь захисту IP44
Висота 23 см
Ширина 19 см
Глибина 10 см
Гарантія 2 года
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари