Датчик дощу Hunter RAIN-CLIK

5
12
Новинка
Модель: WR-CLIK
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Бездротовий датчик дощу Wireless Rain-Clik Бездротовий датчик дощу Wireless Rain-Clik з функцією швидкого відгуку Quick Response™ миттєво зупинить роботу системи поливу за перших крапель дощу. Система автоматичного...
Читати далі...
В наявності
6 547.71 грн

Бездротовий датчик дощу Wireless Rain-Clik

Бездротовий датчик дощу Wireless Rain-Clik з функцією швидкого відгуку Quick Response™ миттєво зупинить роботу системи поливу за перших крапель дощу.

Система автоматичного поливу складається з комплексу пристроїв і модулів, що тісно взаємодіють між собою. Контролер керує клапанами, які зі свого боку керуються спеціальними датчиками. Коли починається дощ, пристрій відключає систему поливу, що дає змогу заощаджувати електроенергію і воду. Для цієї мети використовується спеціальний пристрій - бездротовий датчик дощу Rain-Clik. Це компактний пристрій, який встановлюється на відкритій для опадів місцевості та забезпечує управління режимами роботи. Пристрій відключає систему поливу, коли є значна кількість опадів, що можна налаштувати.

Більшість датчиків дощу влаштовані таким чином, що їм потрібно акумулювати деяку кількість дощової води до того, як спрацює перемикач, що зупиняє роботу системи автоматичного поливу. У той час, який потрібен датчику для накопичення вологи, триватиме полив. Це може мати величезне значення для державних установ, комерційних компаній і власників приватних присадибних ділянок, які намагаються економити воду. Бездротовий Rain-Clik, завдяки функції Quick Response, передає команду пульту управління відключити полив за перших крапель дощу. Бездротовий Rain-Clik Hunter може бути встановлений на карниз або будь-яку плоску вертикальну поверхню, наприклад, стіну або паркан. Також є спеціальне кріплення для встановлення датчика на краю жолоба (замовляється окремо).

Характеристики:

 1. Функція швидкого відгуку Quick Response відключає полив за перших крапель дощу
 2. Не потребує обслуговування: термін служби батареї бездротового датчика Rain-Clik - 10 років
 3. Регульовані вентиляційні отвори дають змогу збільшити або скоротити час висихання дисків і, відповідно, повернення датчика в стан готовності до наступного дощу
 4. Міцний полікарбонатний корпус і металева штанга для кріплення
 5. Відстань від датчика до приймального пристрою: до 244 м
 6. Гарантійний період: 5 років (10 років для батареї бездротової моделі)
 7. Сумісний з більшістю контролерів поливу.

Особливості:

 • Затримка активації за сухої погоди - 4 години.
 • Напруга - 24 вт змінного струму.
 • Корпус виготовлено із пластику, скобу - зі сталі.
 • Регулювання затримки після дощу здійснюється за допомогою заслінки, яка регулює час висихання датчика.
 • Ширина - 38 сантиметрів.
 • Довжина - 2,5 сантиметра.
 • Висота - 12,5 сантиметрів, включно з кріпильною скобою.

Бездротовий датчик дощу Hunter Wireless RAIN-CLIK: Підвищення ефективності використання води

Забезпечте оптимальне використання води та економте ресурси за допомогою бездротовго датчика дощу Hunter RAIN-CLIK. Розроблений для використання в іригаційних системах, цей датчик привносить розумну економію у вашу рутину поливу.

Основні переваги датчика Wireless Hunter Rain-Click:

 1. Розумне визначення дощу: Датчик Wireless RAIN-CLIK оснащений передовою технологією для точного виявлення опадів. Він перериває запланований полив при виявленні достатньої кількості опадів, запобігаючи непотрібному поливу під час вологої погоди.
 2. Регульована чутливість: Налаштуйте чутливість датчика дощу відповідно до ваших конкретних потреб. Якщо ви хочете, щоб система призупиняла полив за легкого дощу або тільки за значних опадів, регульовані налаштування забезпечують гнучкість.
 3. Швидке і просте встановлення: Датчик призначений для простого встановлення, що робить його придатним як для ентузіастів, так і для професіоналів. Зручне налаштування гарантує, що ви зможете почати користуватися перевагами технології датчика дощу без зайвих складнощів.
 4. Сумісність із контролерами Hunter: Бездротовий датчик RAIN-CLIK від компанії Хантер легко інтегрується з різними контролерами поливу Hunter. Ця сумісність дає змогу легко інтегрувати його в наявну систему зрошення, розширюючи її можливості без необхідності повної реконструкції.
 5. Бездротовий зв'язок: Ця модель датчика Wireless RAIN-CLIK має можливість бездротового під'єднання. Ця функція дає змогу гнучкіше розміщувати датчик, підвищуючи його ефективність у зборі точних даних про кількість опадів.
 6. Економія води: Запобігаючи поливу під час дощів, датчик бездротовий RAIN-CLIK сприяє збереженню води. Він гарантує, що ваш ландшафт отримує саме ту кількість води, яка необхідна, сприяючи здоров'ю рослин і зменшуючи втрати води.
 7. Міцна конструкція: Датчик виготовлений із міцних матеріалів, щоб витримувати різні погодні умови. Це гарантує довговічність і надійну роботу навіть у складних зовнішніх умовах.
 8. Невибагливий в обслуговуванні: Після встановлення датчик RAIN-CLIK Wireless потребує мінімального обслуговування. Його міцна конструкція і дизайн спрямовані на забезпечення стабільної функціональності з мінімальним втручанням.

Датчик дощу Hunter Wireless RAIN-CLIK є цінним доповненням до будь-якої системи зрошення, пропонуючи розумний і ефективний спосіб керування графіком поливу на основі погодних умов у режимі реального часу.

Характеристики
Тип Датчик дощу
Живлення 24 В змінного струму
Бездротове підключення Так
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари