Розпилювач Hunter PROS-04-PRS30

Акція
Хіт
Модель: PROS-04-PRS30
Виробник: Hunter
0
Скорочений опис
Hunter Pros-04-PRS30 входить до серії дощувачів PRS30, розроблених для монтування спреєвих форсунок та форсунок-баблерів. Він має міцний корпус, ексклюзивний дизайн кришки, що запобігає протіканню та надійному внутрішньо...
Читати далі...
В наявності
451.50 грн-15 % 385.62 грн

Hunter Pros-04-PRS30 входить до серії дощувачів PRS30, розроблених для монтування спреєвих форсунок та форсунок-баблерів. Він має міцний корпус, ексклюзивний дизайн кришки, що запобігає протіканню та надійному внутрішньому механізму. У дощувач вбудований редуктор тиску, що постійно підтримує тиск в 2,1 бар, тому монтувати на ньому форсунки серії MP Rotator є недоцільним, тому що їм потрібні вищі показники робочого тиску. Штанга дощувача Pros-04-PRS30 посилена для покращеного втягування та має висоту 10 см, висота в опущеному положенні: 15,5 см. Цей дощувач є ідеальним для поливу приватних присадибних ділянок із застосуванням віялових форсунок. До того ж, здатний підтримувати постійний тиск на рівні 2,1 бар; 210 кПа, на що вказує кришка коричневого кольору.

Він має міцний корпус, ексклюзивний дизайн кришки, що запобігає протіканню та надійному внутрішньому механізму. Вбудований регулятор тиску знижує витрату води та забезпечує більш здорову кореневу систему рослин, так як вода подається при оптимальному для віялових сопел тиску. PRS30 підходить як для сопел з фіксованим, так і з регульованим сектором поливу та доступний.

Спеціальні функції

 

  • Ущільнювальне кільце. Ця активована тиском спеціальна прокладка регулює потік води під час початку роботи дощувача, не допускаючи потрапляння забруднень усередину і скорочуючи застрявання висувних штанг у піднятому положенні. Після того як головка висунута до кінця, прокладка повністю блокує зазор штанги. Це дозволяє розміщення максимальної кількості головок на зону.
  • Немає течі з кришки корпусу при високому тиску. Вієрні розбризкувачі моделі Pro-Spray оснащені міцним прогумованим корпусом та надійною кришкою, завдяки чому відмінно підходять для складних умов експлуатації – у місцях великого скупчення людей та роботи важкого обладнання. Крім того, багаторізьбова стійка забезпечує максимальне зчеплення корпусу та кришки на головці, незважаючи на високий піковий тиск у впускному отворі.
  • Високоміцна пружина. Потужна пружина призначена для експлуатації у будь-яких умовах.
  • Інноваційний дизайн прокладки. Пішохідний рух, ландшафтне обладнання, перепади температури та тиск води найчастіше призводять до ослаблення ковпачків. Більшість корпусів дощувачів, що розбризкують, використовують ущільнювальні кільця, герметичність яких знижується відразу після ослаблення. Pro-Spray витримує більше одного повного обороту 360 і залишається герметичним при будь-якому тиску.
Характеристики
Комплект форсунок Без форсунки
Різьба підключення 1/2'' ВР
Висота висувного штоку 10 см
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!