Водяна розетка Irritec

Акція
Хіт
Новинка
Модель: IVIDS20M0V025
Виробник: Irritec
0
Скорочений опис
Водозабірна колонка Irritec є зручним і непомітним пристроєм для швидкого доступу до води. Вона є відмінним доповненням до систем поливу, дозволяючи легко підключати поливочний шланг до водопровідної труби без необхіднос...
Читати далі...
В наявності
412.00 грн -25 % 309.00 грн

Водозабірна колонка Irritec є зручним і непомітним пристроєм для швидкого доступу до води. Вона є відмінним доповненням до систем поливу, дозволяючи легко підключати поливочний шланг до водопровідної труби без необхідності використання крана.

За допомогою зручного ключа з замком-защіпкою (не включений до комплекту), можна надійно закріпити шланг у гідророзетці і одночасно відкрити ніппельний клапан одним рухом. По завершенні роботи, шланг легко витягується одним натисканням на защіпку, і ніппельний клапан автоматично закривається, перекриваючи потік води.

Для довгострокової та безперебійної роботи водозабірної колонки Irritec рекомендується надійно закріпити її в грунті та належним чином встановити на трубі. Цей пристрій знаходить застосування в широкому спектрі ситуацій — від забору води до обслуговування автоматичних систем поливу газонів.

Важливо відзначити, що Irritec має сертифікацію якості та екологічного управління згідно зі стандартами ISO 9001 і ISO 14001, і активно впроваджує нові заходи для захисту довкілля.

Основні характеристики включають:

  • зелену кришку
  • міцний пластиковий корпус
  • швидке підключення шланга
  • систему ніппельного перекриття води.

Номінальний тиск становить 10 барів (1000 кПа).

При монтажі даної водозабірної колонки необхідно додатково придбати спеціальний ключ Irritec для гідророзетки, за допомогою якого легко підключати шланг до пристрою. Крім того, часто використовується коліно діаметром 3/4″ при встановленні гідророзетки та під час роботи з ключем.

Характеристики
Вхід 3/4" НР
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари