Фільтр дисковий Irritec 1″ (IFYDVDDLM2C0N)

Акція
Хіт
Модель: FDI1
Виробник: Irritec
0
Скорочений опис
Фільтр дисковий Irritec 1″ Дискові фільтри Irritec розроблені для глибшої фільтрації. Ідеально підходять як до звичайної системи водопостачання, так і систем автоматичного поливу. Складаються з корпусу та фільтруючого...
Читати далі...
В наявності
548.00 грн -30 % 383.00 грн

Фільтр дисковий Irritec 1″

Дискові фільтри Irritec розроблені для глибшої фільтрації. Ідеально підходять як до звичайної системи водопостачання, так і систем автоматичного поливу. Складаються з корпусу та фільтруючого елемента у вигляді набору щільно стиснутих тонких дисків з радіальними канавками. Вони поєднують надійність та найменшу собівартість обслуговування. Використовуються для видалення неорганічних та органічних частинок.

Ефективний та продуктивний дисковий фільтр для системи поливу дозволяє відмінно впоратися з дрібними механічними забрудненнями у воді, що надходять від джерела до обладнання для зрошення. Легкий монтаж дозволяє зробити установку протягом декількох хвилин зумовлений насамперед наявності підключення за допомогою зовнішньої різьби та надійного корпусу, виготовленого з міцного пластику. Максимальне споживання системи поливу має бути меншою за пропускну спроможність фільтра – так ви забезпечите необхідний запас по продуктивності фільтра.

фільтр дисковий irritec 1

Механізм фільтрації даного дискового фільтра заснований на пропусканні води через спеціальні щільно прилеглі пластини, що мають невеликі вкраплення, через які проходить вода, але затримуються більші забруднення. З плином часу механічні забруднення, що накопичилися в колбі фільтра вимагають видалення - тоді необхідно їх вилучення шляхом розбирання та очищення фільтруючого елемента. Варто також врахувати, що фільтр має технологічну кришку для скидання води або повітря із системи поливу.

Технічні характеристики дискового фільтра Irritec:

  • Ступінь фільтрації: 130 мкм.;
  • Максимальний тиск при 20°С: 8 bar;
  • Витрата 5 м³/год
  • Площа фільтрації 170 см²
  • Робоча температура 40°-50°С
  • Матеріал виконання корпусу: поліпропілен;
  • Колір: чорний
  • Виробник: Irritec Італія.
Характеристики
Пропускна здатність 5 м³/ч
Різьба підключення 1" НР
Ступінь фільтрації в МКМ 130
Довжина 16 см
Висота 17 см
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!