Купить Капельная трубка для підземного монтажа Irritec Roodguard33-100 (100м)

5
12
Акція
Хіт
Новинка
Модель: Roodguard33-100
Виробник: Irritec
0
Скорочений опис
Капельна трубка для підземного монтажу Irritec Roodguard33-100 (100 метрів) є спеціальною капельною трубкою, яка призначена для систем підземного крапельного поливу. Вона має захищені крапельні емітери, виготовлені за те...
Читати далі...
В наявності
5 268.00 грн 0 % 5 268.00 грн

Капельна трубка для підземного монтажу Irritec Roodguard33-100 (100 метрів) є спеціальною капельною трубкою, яка призначена для систем підземного крапельного поливу. Вона має захищені крапельні емітери, виготовлені за технологією ROOTGUARD™. Така трубка може бути закопана в ґрунті на тривалий період без проблемної роботи.

Завдяки підземному крапельному поливу, поживні речовини та інші агрохімічні продукти поступають безпосередньо в кореневу зону рослин, що зменшує витрати та забруднення навколишнього середовища, а також сприяє підвищенню якості та кількості врожаю. У ефективній системі, вода рухається за рахунок капілярної дії на глибині від 10 до 75 см, створюючи однорідну вологу зону вздовж рядків рослин. Часті ірригаційні цикли (кілька разів на день) максимізують капілярну дію та мінімізують витік води на поверхню. Глибина та розташування підземних крапельниць визначаються складом ґрунту та потребами культур.

Основні характеристики підземної капельної труби Irritec Roodguard:

  • Виробник: Irritec - Італія;
  • Діаметр: 16 мм;
  • Витік води: 2,1 л/год на одну крапельницю;
  • Відстань між крапельницями: 33 см;
  • Довжина бухти: 100 метрів.
Характеристики
Водовилив 2,1 л/час
Крапельниці з компенсацією тиску Есть
Крок крапельниць 33 см
Товщина стінки 44 mil
Довжина 100 м
Діаметр 16 мм
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані товари